Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az alkalmi és stabil kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alkalmi és stabil kapcsolatok iránti vágy ciklikusan is változhat az ember életében?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy valakinek fiatal korában sok alkalmi kapcsolata van, falja a nőket. Aztán 30 körül beleáll egy stabil kapcsolatba, lenyugszik és már példás családi életet is él, de középkorúként megint inkább alkalmira kezd vágyni és így tovább. Mi befolyásolja ezt? Jobb újra a kaland, mint egy stabil partner, akivel biztonságosabban lehetne együtt lenni?

Most a számokat csak példaként írtam, és bizonyára van aki egyik vagy másik mellett teszi le a voksát egy életre.



2021. szept. 13. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Változhat persze. Én 29 éve kapcsolatban élek, de pár éve nagyon vágyom bármi másra. Mondjuk fiatalon kerültünk össze. 48F
2021. szept. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Az érzések és a megfelelő választás befolyásolja leginkább. Ha a kapcsolatban nincs meg a megfelelő erősségű érzelmi kötelék ÉS szex (mennyiségben, minőségben egyaránt) akkor biz' jön a kikacsintgatás, félrekúrás annál aki hajlamos rá.
2021. szept. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pont így vagyok ezzel, bár pont most jöttem rá, hogy nem biztos, hogy arra vágyok, hogy alkalmizzak már.....


🤷‍♂️😀

2021. szept. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
engem sose vonzottak a kalandok párkapcsolatban, csak akkor volt amikor évekig 0 szex, de így hogy most megkapom, eszem ágába sincs mással lenni N
2021. szept. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a húszas éveim elején egy elég komoly párkapcsolatban éltem. Majd miután szakítottunk a sráccal, belekóstoltam az alkalmi kapcsolatokba, azóta pedig fixen csak szexpartnereket tartok, általában többet is párhuzamosan.

Ennek már 14 éve.

Egyelőre nem érzem, hogy változtatni szeretnék ezen.

Remekül megvagyok egy örökösen a nyakamon csüngő pasi nélkül, akinek moshatom a gatyáit és tehetek kaját az arca elé minden áldott nap.

2021. szept. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy így van ez nálam is.


Felszabadító a szingliség egy vacak kapcsolat után, és bele lehet ragadni...tapasztalatom alapján még szexmentesen is.

Alkalmikra nem utazom, szexkapcsolatom volt, nem volt rossz, de nem az én világom.

Igazán jó kapcsolathoz akkora önismeret, humor és tolerancia kell(ene) szerintem, ami a fehér holló kategóriája, így ezt részemről elengedtem.


Ilyenkor mit csinál a ciklus: lefagy?:)

2021. szept. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!