Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a domnak is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a domnak is függnie kell a subtól vagy nem?

Figyelt kérdés
Egy sub dom kapcsolatban a domnak is függnie kell a subtól vagy csak a subnak a domtól? Mennyire kölcsönös ez a dolog egy komoly dom-sub kapcsolatban?

2021. szept. 13. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom mennyire tudok pontos választ adni, mert kissé furán vagyok összerakva. Domináns vagyok, de mellette nagyon kedves, bújós, szeretek a párom kedvébe is járni. Nyílván vannak azért határok, ha valamire nemet mondok akkor az nem, nem szeretem, ha nyaggatnak. Ha van párom, akkor hozzá hűséges vagyok, nem is flörtölgetek másokkal. Akkor én az övé vagyok, főleg ha minden igényem ki tudja elégíteni.

De mint mondtam én furán is vagyok kissé összerakva. Azt nem fejteném itt ki, egyrészt nagyon hosszú lenne, másrészt a kérdés sem terjed ki rá.

2021. szept. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha nem a barátnőd az illető? Megkaptam azt hogy egy dom nem függhet a subjától amivel nem értek egyet. Ha van egy subod akivel komolyak a terveid mégse úgy tekintesz rá hogy ,,áh ez csak egy szolga". Vagy de? Mennyire kölcsönös ez szerintetek?
2021. szept. 13. 13:15
 3/8 anonim ***** válasza:

#2

Erre is vonatkozik a furán vagyok összerakva. Olyan nincs, hogy nem vagyok együtt vele. Barátság extrákkal vagy más dolog nálam nem játszik. Vagy együtt vagyunk, vagy nem is lesz semmi.

2021. szept. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Most az ágyban szolga, mert az más mintha a való életben is úgy viselkedsz vele.

Hiába vagy dom ha nem tudod hogy kell viselkedni, elmondom neked, nem a dom irányít hanem a sub. Ő dönti el neki mi a határ, te pedig ezen belül maradsz.

2021. szept. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igenis függ a domináns fél a szubtól. Mert hiszen a dom csak addig mehet el, ameddig a szub engedi. Ha öncélúan túlmegy a szub határain, azzal hitelét veszti és oda a bizalom.


Hiába paskolja hurkásra a szub hátsóját, vagy csicskáztatja, vagy tudom is én, mit csinál, amivel külső szemlélő lehet nem értene egyet. Az, ideális esetben mindig úgy és abban a formában történik ahogyan a szub szeretné, vagy amit kölcsönösen szeretnének.

2021. szept. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nem erre gondoltam első sorban. Hanem van egy lány, aki lényegében a domom, de nem barátnő se semmi. És Nekem Ő nagyon fontos stb, viszont Ő azt mondta hogy egy dom nem érezheti ugyan ezt a sub után hiszen Ő csak egy szolga.
2021. szept. 14. 13:11
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem párkapcsolatról van szó akkor ne függjön tőle egyáltalán.

Évekig volt bdsm kapcsolatom domináns nővel és semmilyen módon nem függött tőlem.

2021. szept. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nálunk a pasim a dom én a sub. függök tőle erősen az élet minden területén de nem zavar szerintem ez igy rendjén van.
2021. szept. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!