Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan nő, aki kimondottan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, aki kimondottan szeret műpéniszt felcsatolni, sőt, inkább ő kezdeményezi, nem csak a pasi kedvéért teszi meg?

Figyelt kérdés
Vagy aki még nem próbálta, de így lenne ezzel?

2021. szept. 13. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet még egy férfi sem kért tőlem. Meglepődnék az biztos. Átgondolnám hogy ez rám az én nőiességemre milyen hatással lenne, aztán ha úgy érezném nem lenne negativ hatása, akkor azt hiszem megtenném neki. De kizárólag tartós, kölcsönös szereteten/szerelmen alapuló kapcsolatban.
2021. szept. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én azért finomabban fogalmaznám meg, de mondjuk én egyet sem ismerek.
2021. szept. 13. 16:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyennel úgysem szabad előjönni mert 80% hogy otthagy a csaj.
2021. szept. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Én ismerek egy ilyen csajt, volt osztálytárs/lány barát, beszéltünk sokat ilyesmikről, főleg ő, nagyon elborult elméjű ilyen téren😂
2021. okt. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4


Nevet, címet kérhetek? 😂

2021. okt. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem meglepő ha azt mondom, hogy van párja jelenleg😂
2021. okt. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ilyeneknek már van általában sajna xD
2021. okt. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem próbáltam, de bakancslistás dolog. Mostani páromat is mindig zaklatom, hogy hadd kényeztessem a fenekét, már tiszta erőszaktevőnek érzem magam néha. :D
2021. okt. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!