Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis pénisszel is lehet magabiz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis pénisszel is lehet magabiztos egy férfi?

Figyelt kérdés
2021. szept. 13. 18:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem 14 és soha, semmi önbizalomproblémám nem volt vele. Egyrészt 100-ból 99x rá sem kérdeztek, hogy mekkora. Ha igen, akkor ellőttem azt a szar poént, hogy "nagyon kicsi, még senkinek sem mertem megmutatni - megnézed?".


De ami fontosabb, hogy tudom használni a kezemet, a számat - és a nem túl nagy farkamat is. Volt jó pár kapcsolatom, jelenleg is etikus non-monogám kapcsolatban vagyok több partnerrel. Soha, senki nem panaszkodott. Sok odafigyelés a másikra, meg arra, hogy előbb neki legyen jó - aztán jöhetek én.


És nekem legalább nincs olyan probléma, hogy nem tudják tövig bekapni vagy nem lehet vadulni, mert fájdalmas.


El kell engedni a méretkérdéssel a poreszt meg a gyakorit és igazi nőkkel szeretkezni, vadul dugni vagy szerelmeskedni. Egyből más lesz a saját megítélésed.


(Igen, tudom, hogy van olyan, akinek az enyém tuti kicsi. Szerencsére még nem kerültünk egy ágyba, de ha így lenne, el tudnám fogadni, nem lennék ettől kevésbé magabiztos.)

2021. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!