Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckold fétisű párok. Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold fétisű párok. Van olyan vágyatok, hogy egy 16 éves, nagy mérettel rendelkező tini srác tegye magávéá a barátnőtöket? Esetleg volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Mit szólt hozzá a feleségetek/barátnőtők amikor előálltatok az ötlettel? Hogyan lehet ezeket kivitelezni? Olvastam itt a fórumon, hogy pár férfi fantáziált erről. A nőket hogyan érinti ez? Tapasztalatok nyugodtan jöhetnek privátban is! Korotokat is írjátok le kérlek
2021. szept. 14. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a kor sosem volt különösebben érdekes. A nagy méret már más kérdés persze, mivel nekem konkrétan átlag alatti van, szóval a lényeg éppen az benne, hogy valami olyat kaphasson ilyenkor, amit én nem tudok megadni neki.
2021. szept. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak fantáziáltam cuckoldról, de engem ez nagyon izgatna. 30 éves a feleségem, így nagyon is izgató lenne.
2021. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is csak fantáziáltunk eddig, de izgató lenne fiatalabb sráccal.
2021. szept. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Az én BBW alkatú 30-as feleségemnek szeretnék egy fiatalabb csődört, de nem 16 évest ! Hanem inkább 18-23 évest. Dughatnának ketten is, de lesz hogy én is beszállok majd a feleségem örömére :) A méret kevésbé lényeg, a drágám amúgy is szűk egy kicsit ;) A legfontosabb hogy legyen nagyon kanos a fiatalember ;), és hogy normálisan viselkedjen.


Mielőtt elárasztanátok privát üzenetekkel, egyenlőre még nem aktuális a dolog, de már beszélgettünk erről a feleségemmel.


34 F

2021. szept. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem hiszem, hogy van olyan felnőtt nő, aki tapasztalatlan fiúcskára vágyik. De azt is nehezen hiszem, hogy cuckold férj arra vágyik, hogy egy ilyen srác szerencsétlenkedjen az feleségével.
2021. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
A többségénél azért nem megoldható mert swingerben élik meg, ott meg 18 az alsó korhatár. Az otthoni kalandozóknál meg azért mert nem tinifiúkra vadásznak, hanem vagy korukbeli vagy fiatal pasira (értsd 18-20-as). Sajna a tinikre - a szintén tinik kivételével - elég kicsi a "kereslet".
2021. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Inkább egy 16 éves lány nyalathatna ki a 28 éves barátnőm előtt
2021. szept. 15. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek gyengéje a fiatal fiúk, szerintem kész lenne egy 16 éves nagyfarkú sráctól.25-25 évesek vagyunk
2021. szept. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem huszonhat és harminchárom éves kora között több, nála tíz évvel fiatalabb fiúra vetette ki sikerrel a hálóját, egyet-kettőt én is láthattam.
2021. szept. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs kifejezetten ilyen vágyam.De nem bánnám ha beakasztana neki a nagy farkával.😁
2021. okt. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!