Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kisebb méret esetén milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebb méret esetén milyen pózokat ajánlotok? (nem méregetni, tanulni szeretnék)

Figyelt kérdés

Ahogy írtam is, és ezt inkább előre is bocsátom, nem keseregni jöttem. Nem egy újabb méregetős kérdés. Ekkorát adott az élet, de ha lehet, ezt szeretném megtanulni nagyon jól használni (erre a hasonló jellegű kérdések szinte sosem térnek ki).


Esetleg a pózokon kívül, miben mérhető még a szex minősége? Persze, odafigyelés, egyéni preferenciák - de mi az, ami nagy általánosságban elmondható?


Lányoktól, nőktől is nagyon szívesen fogadnék tanácsokat.


Kb. hosszra 12-13 cm, átmérőre 3,8-4 cm vagyok, szóval ehhez mérten kell technikáznom.


Köszi előre is!



2021. szept. 15. 10:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
62%
Eddig hogy csinaltad ?
2021. szept. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
58%

Olyan pózt érdemes keresni ahol jobban tudod ingerelni a hüvely felső falát, ahol elvileg van a G pont. Ez attól is függhet merre ívelt a szerszám.

Szóval a lényeg a behatolási szög.

2021. szept. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
57%
Kutya
2021. szept. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
81%
2021. szept. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon sok nő nem képes kizárólag hüvelyi orgazmusra így célszerű olyan pózokat választani ahol ingerlődik a csikló, vagy külön kézzel kell izgatni.
2021. szept. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

1: nem sok alkalmam volt még élesben használni, szóval nem számít


2: szög egyenes, de a mérete révén inkább felfelé mutat


4: köszi!


5: igen, ezt olvastam én is - melyik pózok ezek pl.?

2021. szept. 15. 10:24
 7/30 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem van egy általános menete a szexnek amit ha követsz, biztos jó lesz ezzel a bérettel is.


Előjáték: csók, puszik a nyakra, mellet szopod, mész lefele, comb belső fele, ki is nyalhatod. Aztán átfordítod és kutyában berakos. Ha még így is kicsinek tűnik a farkad (vagy te érzed tágnak a lányt) akkor szorítsd össze a farpofákat, vagy ha a lány benne van, akkor szoríts rá a nyakára. Nem mindenki szereti ha folytogatják, ezt kérdezd meg előtte, vagy csak gyengéden csináld aztán lod ha tetszik neki. Ettől szűkebb lesz. A farkadat még mozgathatod jobbra-balra és körkörösen is de csak a végén mert ez kitágítja a hüvelyt viszont addig amíg csinálod addig stimulál. Ha te elsültél korán, utána fejezd be a lánynak és ne csak nyald, hanem használd az ujjadat, mert nagyon lelombozó, mikor nincs egyszercsak a hüvelyben "semmi". A hüvely felöli oldalt simogasd, ne hátrafelé.

2021. szept. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
7: hasznos volt, köszi!
2021. szept. 15. 10:31
 9/30 anonim ***** válasza:
11%
Előrehajolsz és háturól dugnak.
2021. szept. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
9: hagyd már, ez még csiklónak is kicsi! Gondolom erre akartál volt kilyukadni :D
2021. szept. 15. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!