Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kisebb méret esetén milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebb méret esetén milyen pózokat ajánlotok? (nem méregetni, tanulni szeretnék)

Figyelt kérdés

Ahogy írtam is, és ezt inkább előre is bocsátom, nem keseregni jöttem. Nem egy újabb méregetős kérdés. Ekkorát adott az élet, de ha lehet, ezt szeretném megtanulni nagyon jól használni (erre a hasonló jellegű kérdések szinte sosem térnek ki).


Esetleg a pózokon kívül, miben mérhető még a szex minősége? Persze, odafigyelés, egyéni preferenciák - de mi az, ami nagy általánosságban elmondható?


Lányoktól, nőktől is nagyon szívesen fogadnék tanácsokat.


Kb. hosszra 12-13 cm, átmérőre 3,8-4 cm vagyok, szóval ehhez mérten kell technikáznom.


Köszi előre is!



2021. szept. 15. 10:11
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
20: engedd el ezt, és élvezzétek egymást még hosszú ideig! Részemről megköszönöm a hozzászólásod, nekem segítettél :)
2021. szept. 15. 12:10
 22/30 anonim ***** válasza:
55%
Megoldást is írtam rá, ahogy mások is. Ha hason fekszik összezárt lábakkal úgy, hogy párna van a hasa alatt, az nagyon jó. De ha hanyatt fekszik és párna van a feneke alatt, az is jó. Vagy ha közben izgatod a csiklóját, az mérettől függetlenül jó a nőknek.
2021. szept. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
55%

Amit a 22-es írt az nagyon nem élvezetes ilyen mérettel. Ha hason fekszem, és össezárom a lábam megnyúlik a hüvely és kisebbnek érzem párom pedig neki 16 cm. De így is kicsusszan néha mert az a póz nagyfarkúaknak lett kitalálva!


Férfi szemszögből lehet hogy élvezed, de a nő semmit sem fog érezni ebben a pózban, ezt jegyezd meg!

2021. szept. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
27%
#23 Az ilyet kis mérethez ajánlják. Meg lehet keresni hogy kell jól csinálni ezt a pózt. Nézz utána.
2021. szept. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
55%
Még az is jó, ha misszionárius pózban a nyakadba teszi a lábait.
2021. szept. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
72%

Kedves Kérdező!

Először is szeretnék gratulálni a felfogásodhoz és a hozzáállásodhoz!

A férjemnek sincs hatalmas pénisze (lehet még kisebb is), de számomra megfelel, jól megtanulta használni és maximálisan figyelmes és sokáig bírja az ágyban (lehet pont ezért is lett ilyen).

Tényleg nagyon fontos az előjáték (legjobb a kölcsönös), bár ez alap egy szuper együttlét előtt, ha már full felpörgetted a párod, pont tök mindegy mekkora is a méreted. Én pl. ilyenkor már annyira vágyom arra, hogy belémhatoljon, hogy sok esetben 3-4 lökés után teljesen szétesek.

A kutya póz nekem nagyon nem jön be ezzel a mérettel, úgy kevés az inger.

Inkább a lovagló póz, ahol kicsit hátra dőlve a férjem, (vagy én) tudja simogatni a csiklómat, vagy hozzá dőlök, akkor csókolgatja a mellemet, simogat (fontosak az apró érintések).

Egy apró megjegyzés: pénisz feletti szőrt nem kellene lenyírni, mert ok úgy talán nagyobbnak tűnik, DE nagyon jó érzés hozzá dörzsölni a "pöcköt".

Vagy az igazi favorit, ami garantált élvezet (!) az a hátamon fekve, lábaim a férjem mellkasán, vagy oldalt az égben, így jó közel tud hozzám kerülni és közben simogatja a csiklómat, közben váltakozó ütemmel hol lassú, hol gyorsabban mozog bennem.

DE igazán ami még fontos, hogy találj egy olyan partnert akivel meg tudjátok beszélni, aki nem fél elárulni, hogy mi esik neki jól, akár aktus közben is jó ha tud neked segíteni, nem kukán "tűri", hogy izzadj felette. 37N


UI: privát üzeneteket nem kérek, nagyfarkú önkéntesektől!

2021. szept. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
26: köszönöm a válaszod, élmény volt olvasni! :) Egyben szemléletes, és óriási segítség volt. Valahogy én is így képzelek el egy működő kapcsolatot. További sok boldogságot kívánok nektek!
2021. szept. 15. 14:04
 28/30 anonim ***** válasza:
63%

Nekünk a lovagló jött be. Akkor a legjobb, ha a párom beleül, a melle hozzáér a mellkasomhoz.

Ha én felülök, a páromnak hamarosan orgazmusa van. Talán szemtől szembe a póz neve.

2021. szept. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
43%

Hasonló paraméterekkel rendelkezem. Egyetem előtt és alatt volt alkalmam több nővel is lennem (22 fővel). Az eddigi tapasztalataim alapján a legalkalmasabba pózok:

-kutyapóz

-misszionárius póz, a partner lába a nyakamban

-lovagló + fordított lovagló póz

-falnak támasztva

- kis kifli nagy kifli póz


Fontos, hogy ahol lehet a csiklót is izgasd. A tempóval is tudsz játszani, illetve azzal, hogy milyen hosszan engeded be a szerszámod. Az aktus előtt természetesen 10-15 perces előjáték legyen és figyelj a hölgy testének "beszédére". Remélem tudtam segíteni.


26/F

2021. szept. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
29: persze, rengeteget segítettél, köszi! Nálad is akad tapasztalat :)
2021. szept. 15. 15:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!