Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak akkor ha a csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak akkor ha a csaj aki bejön, annak a barátnője utál, vagy nem tudom mit mondjak erre, és emiatt erősen próbálja befolyásolni őt?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a csaj, de a barátnője folyamatosan próbál nekem keresztbe tenni. Olyan félreérthető helyzetbe is hozott már hogy megpróbált lekapni, és úgy állította be a dolgot hogy én voltam. Nem akarok tőle semmit, és nem is tettem semmi rosszat ellene. Nincs rossz hírem se a suliban. Nem baszok össze vissza random nőkkel, ami miatt féltenie kéne a barátnőjét tőlem. Hogy a fenébe tudnám lerázni? Volt már valakinek ilyen tapasztalata? Mi volt a megoldás?

2021. szept. 16. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a pakliban hogy a barátnője akar saját magának és ezért rosszindulatú. Derítsd fel az okokat, addig nem tudod semlegesíteni sem, sem pedig stratégiát választani a leszereléséhez. Nyerd el a barinője jóindulatát is, lássa hogy jófej, normális pasi vagy (azé' ne dugd meg).
2021. szept. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy kis esze a kiszemeltednek, nem a barátnője fogja eldönteni, kivel jön össze vagy kivel nem. Legyél mindig rendes udvarias és nem fog tudni keresztbe tenni;)
2021. szept. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Azzal tudsz legjobban magadra haragítani egy nőt, ha nem dugod meg, de ő igényelné.
2021. szept. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele, hogy kapcsoljon vissza 2-vel.
2021. szept. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Nekem 95%-ban lány barátaim vannak, fiúként, mindig megkérdezik tőlem hogy most akkor mit csináljanak, mi legyen, mit lépjenek, stb. És az esetek 90%-an hallgatnak rám, szóval ezzel az a probléma hogy egy legjobb barát/barátnő nagyon is tudja befolyásolni a kiszemelted.


Viszont az hatalmas előny, ha tényleg tetszel neki. Ha tényleg normális vagy vele és tisztelettudó (mert ez nagyon fontos nekik) , akkor lehet (valószínűleg) nem fog hallgatni másokra.


(És mielőtt valaki furcsálná, hogy fiúként miért vannak lány barátaim, nem őket szeretem :D , nyilván nem az összes meleg embernek lány barátai vannak, csak biztos valaki megkérdezte volna)

2021. szept. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az 5-ös válaszolót miért kellett lepontozni? Leírta normálisan.

Valakinek nagyon fájhatott valamiXD

2021. szept. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt én se értem. De mindesetre köszönöm a válaszokat.
2021. szept. 17. 18:58
 8/8 anonim válasza:

Ha látod a lányon hogy te is bejössz az jó jel.

2 verzió lehetséges:

1 ha érzelmileg gyenge a lány akkor teljesen manipulálni fogja a barátnője, hogy neki legyen jó és ne neked, hiába vagy rendes és becsületes.Gyakorlatilag meg van pecsételve a sorsotok ez miatt...

2. Ha erős érzelmileg akkor nyert ügyed van, mert rendre utasítja hogy ne szóljon bele a magán dolgaimba. Akkor össze fogtok jönni!

Sajnos nekem is ez jutott mármint az első... :'(

Több éves együttjárást szakított szét a drága baratnője, mert nem nézte jó szemmel hogy többet foglalkozik velem mint vele!

2021. okt. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!