Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti hogy szeretitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti hogy szeretitek a jó punci nyalást kapni?

Figyelt kérdés

A csiklótokat nyalja vagy simogassa vagy újjazzon titeket vagy csak simogassa vagy hogy szeretitek?

Kort is írjatpk már illetve hogy történt a legélvezetesebb?


2021. szept. 16. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelmes, normális sráccal nem pedig olyannal akinek az első kérdése hogy na kinyalhatlak, te hogy szereted ha nyalnak stb.
2021. szept. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Arcra ülve
2021. szept. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Fiúként írok.


A lányoknál kicsit máshogy működik az orál, mint nálunk. Nem elég csak lehúzni a lányról a bugyit és az ujjad bedugva nyalni a csiklót, mint egy őrült, mert hamar elfogják tolni a fejed. Ha jól akarod csinálni akkor az egész ott kezdődik, hogy megvan köztetek a kémia és már eleve izgatónak talál a lány. Fontos, hogy meglegyen köztetek a bizalom is, hogy kellően eltudjon lazulni a társaságodban amikor oda kerül a sor.


Előjáték. Ez talán a legfontosabb része amiről sok pasi megfeledkezik. Fontos, hogy a lány kellően ráhangolódjon. Csókolózzatok, simogasd, csókold a nyakát. Egy idő után a kezed is lejjebb tévedhet a lábai közé és bugyin keresztül is elkezdheted izgatni miközben még mindig csak csókolóztok. Ha látod a lányon, hogy már nagyon kívánja akkor lehet lejjebb menni. Bugyin keresztül is nyugodtan csókolhatod/nyalhatod a punciját. Ha ügyes vagy akkor már nedves lesz a puncija mikor lehúzod róla a bugyit.


És innen jön a hogyan. Erre nincs bevált recept, mert minden lány mást szeret. Általánosságban azt tudom javasolni, hogy mindig nyalj lágyan és érzékien. Ne nyomd oda, mert csak fájdalmat fogsz okozni. Néha az elején érdemesebb csak a csikló körül nyalni és nem magát a csiklót. Akkor sok lány szereti, ha szívogatod picit a csiklót vagy a kisajkakat. De ami talán a legfontosabb, hogy ha már valóban az a cél, hogy a lány elélvezzen akkor találj meg egy tempót ami egyenletes és azt tartva kényeztesd lágyan a csiklót. Ha a lány jelez, hogy amit csinálsz jó neki akkor véletlenül se hagyd abba, vagy válts. Amikor abbahagyod konkrétan olyan, mint mikor a már majdnem felértél a hegyre, de végül vissza esel az elejére. Kezdhetsz mindent előröl. AZ ujjazás nehéz téma, mert egyszerre jól nyalni és közben ujjazni is nehéz. Én az elején mindig csak bedugom az ujjam és lassan kezdek el csak mozogni. Amikor gyorsítani kell azt úgy is jelzi a lány és túl vadul se jó csinálni, mert fájdalmat okozol vele. Amit még érdemes megpróbálni az a popsi kényeztetése ujjal, vagy nyelvvel. Illetve az is szexi amikor az egész puncit végignyalod lassan és szinte felfalod a lányt :D

2021. szept. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3-as tökéletes leírta! Mindenki másképp szereti. Figyelni kell a reakciónkat. Minden lány szereti ha nyalják, de csak akkor ha jól csinálják. Erőszakos nyelv pofonok inkább egy macska nyaláshoz hasonlítanak.
2021. szept. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4# Köszi. Csak a szóismétlés lett egy kicsit sok. Mentségemre szóljon, hogy elég késő van már és nem is néztem át utólag a fogalmazásom. Ahogy egy tapasztaltabb nő mondta nekem anno: úgy kell nyalni, ahogy egy betépett boci csinálná. :D Az a legjobb amikor nem a nyelvedet mozgatod, hanem a fejed, mert így a nyelved nem feszül meg és nem olyan, mintha épp ki akarnál valamit kanalazni a lányból. :D
2021. szept. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szeretem ha csak a csiklómat kényeztetik. Nem szeretem közben ah ujjazást.
2021. szept. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
3-mas ezt nagyon izgatóan írtad le! :-) L/27
2021. szept. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as, így igaz!
2021. szept. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ide nekem a hármas válaszolót, de gyorsan :D
2021. szept. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!