Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem nehéz borotválni a golyóko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nehéz borotválni a golyókon a szőrt?

Figyelt kérdés

Nem akad meg a borotva a kis ráncokban amikor borotváljátok? Nem féltek, hogy véletlenül megvágjátok?


A herén a bőr ugye nagyon vékony és érzékeny. Vigyázni kell rá nagyon



2021. szept. 19. 03:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azért annyira vékonynak nem mondanám azt a bőrt, de túlzottan érzékenynek sem. Az viszont biztos, hogy egy vágás nem lenne túl kellemes, pont ott, gondolom nehezen is gyógyulna. Kezdetben amúhy féltem, de (reklám helye) Gillette eldobhatós borotvával még sose vágtam meg magam. Nyilván nem eszetlenül kell nekiesni, de különösképp olyan nagy figyelmet szerintem nem igényel és még egyszer sem pattogott ott ki, más hellyel ellentétben. Egyszer sem igényelt utólagosan krémet, hintőport vagy bármi mást. Ki kell feszíteni a bőrt, aztán lassan, határozott mozdulattal, kb ennyi. De még ha nem is feszítem ki, szimplán óvatosan végighúzom, akkor sem vág meg. Szóval szerintem abszolút nem nehéz és nem is félek. Más nevében nem tudok nyilatkozni.
2021. szept. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
De igen, ez mindig nagy problémát jelent nekem is. Trimmerrel szoktam amúgy.
2021. szept. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Egyáltalán nem nehéz, csak szárazon kell és semmi probléma.
2021. szept. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor még borotváltam, volt, hogy figyelmetlenségből megvágtam. De ahogy az 1-es írja, ki kell feszíteni az éppen borotválandó felületet.

Manapság szőrös a zacskóm és büszkén viselem.

2021. szept. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Én le szoktam perzselni, az sokkal egyszerűbb.
2021. szept. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát én is mindig parazok főleg hogy elég vékony a bőr és egy két helyen van ilyen nagyon lila ér ami szinte kituremkedik. De én is ki szoktam feszíteni és óvatosan csinálom, de nem is szoktam tökéletesre borotvalni, mert nem merek normálisan rá nyomni a borotvat.
2021. szept. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Wilkinson Protector. egy rács van a pengék előtt

plusz kifeszíted a bőrt

2021. szept. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nehéz.
2021. szept. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell húzni a bőrt és sima lesz
2021. szept. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kisgyerekkorom óta,már a piheszőröket is borotváltam róla,sosem vágtam meg.Kifeszítem és ennyi.
2021. szept. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!