Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mitől lesz vonzó egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mitől lesz vonzó egy pasi farka?

Figyelt kérdés
2021. szept. 19. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
A személyiségétől. Bármitől, egy gesztustól, ami megfog benne.
2021. szept. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Ne legyen túrós, se büdös.. puha semmiképpen és ne legyen térdig érő golyó mellé.. és persze amorf se legyen!
2021. szept. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Nekem csak akkor, ha a pasiba full beleszerettem.


Páromé pl. számomra gyönyörű és tökéletes :D de ha megismerkedésünk előtt elküldte volna csak úgy random, akkor full semleges, vagy épp taszító (főleg a kéretlensége miatt, mondjuk) lenne.

2021. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Hogy vonzódok a pasihoz. És ez most nem sablonduma, hanem valóban így van.
2021. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Igényes, ápolt, csupasz vagy legalábbis rövid szőr. 15-18 centi, vastag, nem lefelé vagy oldalra görbülü, inkább felfelé, vagy legyen egyenes. A nagyobb makk és az erek is plusz pont.

Hiába vonzódok egy pasihoz, sajnos lehet, hogy kiderül, hogy szexuálisan nem illünk össze. Szóval igen, ezek is számítanak. Szerencsére találtam olyat, akinél ezek stimmelnek, és emberileg is össze illünk. Mind a két szempont fontos.

2021. szept. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Ápolt, szőrtelen vagy rövidre borotvált, átlagos méret, eres, felfelé ívelő
2021. szept. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%
Nekem eddig legjobban tetsző (azért, mert a pasimhoz tartozik): körülmetélt, oldalra görbülő, természetes szőrzettel (nem szőrtelenített).
2021. szept. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6%
Nem vágom. De nekem elég szőrös, jó kemény és nagy (19cm), enyhén büdös. Mindenki szerette eddig, sok partnerem van. Tehát szerintem ez a típus jön be nekik a legjobban, mert még sose szóltak meg, csak dicsértek.
2021. szept. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Finom illatu
2021. szept. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ápolt legyen,a pasihoz tartozik akibe beleszerettem,szőrtelen vagy trimmlt.
2021. szept. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!