Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki sminkben szexel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki sminkben szexel?

Figyelt kérdés

Nem vakolattal, csak egy kicsivel, hogy magabiztosabbnak érezze magát?


Ha igen mi van rajtatok?



2021. szept. 21. 04:02
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nincs. Szexhez felesleges pazarolni a sminket
2021. szept. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Külön csak a szex miatt nem sminkelek. Reggel sem szaladok el sminkelni szex előtt.
2021. szept. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Volt egy barátom aki nagyon szerette ha orál közben elfolyik a szememnél a festék. Rendszeresen kihúztam a szemem olyankor.
2021. szept. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem sminkelek csak úgy szex előtt. Reggelente mindig kisminkelem magam aztán ha úgy jön ki a lépés van hogy szex közben is rajtam marad.
2021. szept. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Az semmi, én meg szex közben sminkelek 🤣
2021. szept. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy rajtam maradt smink. De csak szex kedvéért nem sminkelek, magabiztos vagyok nélküle is. Ha idősebb leszel, esetleg majd együtt is élsz valakivel, elengeded az ilyen dolgokat.
2021. szept. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Én volt már többször, hogy egy kis sminket feltettem szex előtt, ha alapból nem volt rajtam. Nekem úgy sokkal nagyobb az önbizalmam sajnos.
2021. szept. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!