Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előfordult már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már olyan, hogy egy nő túl durván bánt a farkatokkal ami már kellemetlen volt?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy történt? Mit csinált?

#Farokbántalmazás
2021. szept. 21. 04:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Olyan erősen és vadul verte illetve szopta, hogy a fitymaféknél elkezdett vérezni a makkom. Ettől függetlenül ki&#szottúl tetszett és élveztem a durva bánásmódott. Amikor meg beleült és elkezdett ugrálni az ágy is leszakadt. Mindezek ellenére azóta sem volt olyan jó szexuális élményben részem. A pláne benne, hogy korai magömlésben szenvedek, de szerencsére első randis szex volt és vettem be gyógyszert előtte, valahogy éreztem, mákom volt.
2021. szept. 21. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Igen, egy negyvenes éveiben járó nő volt, nem volt kellőképpen nedves, pedig nagyon be volt gerjedve rám, ugyanis olyan tempóval lovagolt meg, hogy másnapra kidörzsölődött a farkam a száraz pinájától, szopni meg nem volt hajlandó, mert az ütközött volna a feminista világnézetével, és kizárólag hátulról szerette csinálni.
2021. szept. 21. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt hogy fogazott - mert szeretem - és közben felsértette a makkot. De akkor nem vettem észre és el is élveztem tőle.
2021. szept. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy alkalom után azt vettem észre, hogy elszakadt a fitymafékem egy kis darabon. Ezek szerint rövid...volt.

Hát nem kellemes, vagy 3 hétig gyógyult.

2021. szept. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Első szopása volt, sokat fogazott, éreztem hogy fáj, de közben jó érzés is volt. Csak később kezdett el nagyon fájni és fájt is utána vagy 2napig.

Illetve volt olyan hogy olyan durva volt a szex, hogy a fitymafék megsérült és vérzett kicsit.

2021. szept. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Véletlen t*nrúgás sarokkal.
2021. szept. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan gyorsan verte a barátnőm meg szorította, hogy már fájt a makkom.
2021. szept. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
#2 ha csak kizárólag hátulról csinálta, akkor hogy lovagolt meg a száraz p*nájával addig míg kidörzsölődött a farkad?
2021. szept. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
Sok pasi kérte tőlem, hogy bánjak dúrvábban a farkukkal. Szerintem a pasik szeretik ezt.
2021. szept. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is gyorsan és szorítva verték, amivel nem nagyon foglalkoztam akkor, de utána pár napig kellemetlen volt még hátrahúzni is fürdésnél.
2021. szept. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!