Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Incelek, hány nő utasított...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek, hány nő utasított vissza benneteket eddig?

Figyelt kérdés
Az internetes próbálkozásaitokat leszámítva.

2021. szept. 21. 07:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%
#8 És akik az 1-5-öt jelölték, azok közül szerinted hányan valóban incelek, és hányan vannak az incel- és férfigyűlölő feminácik?
2021. szept. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Már nem vagyok incel, így csak azt a számot tudom megmondani ami addig telt amíg végre "sikerült". S bár nem számoltam, de szerintem jóval több mint 100 nő pattintott le mire "összejött" (mármint élőben ennyi, nem a neten), de azt gondolom megérte újra meg újra azé' is megpróbálni :) Ha képes vagy a kudarcokból is tanulni és azért is mész előre akkor talán sikerül. Ha megállsz akkor meg biztos hogy nem.
2021. szept. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Aki 0, netán 1-5, az mióta számíthatna incelnek? Az nem mások tőled független döntése, hogy nem mész oda...
2021. szept. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon pacek vagyok, rengeteg nő megvolt már. Élőben ugyan sose ismerkedek, de tinderen több éve aktív vagyok, több mint 50 nőt sikerült összeszedni.

24F

2021. szept. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok incel.

Való életben 33-ból mind visszautasított eddig.

Neten talán ha 500-ból 1-szer eljutunk a randiig.

2021. szept. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért ezt szerintem rosszul nézitek emberek!

Élőben nem sokan szeretnek ismerkedni, márpedig az élő ismerkedés ami kizárólag számít a felmérésben. Sokan valószínűleg inkább neten próbálkoztak sokat

Másrészt nem minden próbálkozás jelenik meg visszautasításként, mert ott helyben nem feltétlenül utasít vissza a nő, sokszor csak később fúl kudarcba az ismerkedés, és nem feltétlenül női visszautasítas miatt.

Saját példák: magam sem tudtam melyiket jelöljem most, mert volt egy-két visszautasításom, a többi jónéhány próbálkozásom pedig vagy azért fúlt kudarcba mert kiábrándultam, vagy mert hazudott a nő, vagy mert érdektelenné váltam a nőnek később. Szóval ezek olyan helyzeteket szültek, amelyek nem feltétlenül számítanak visszautasításnak, habár végső soron sikertelen próba volt mind.

Ezenkívűl pedig nem szokás úton útfélen akarkinél próbálkozni, sokaknak nincs ínyükre ez a vadidegenek leszólítgatása menet közben, amikor esetleg mindenki siet a dolgára. Ritkán adódik olyan lehetőség a (kevésbé vonzó) férfinek hogy egy számára ténylegesen vonzó független (egyre ritkább az ilyen) nővel találkozzon, az lehetőleg észrevegye őt, hogy aztán a férfi bárhogyan is kezdeményezhet

Máskor meg ugye az a probléma hogy férfiak akárkinél próbálkoznak, de már az is baj ha megválogatjuk?

Az incelek nem feltétlenül, de azért ők is próbalkoznak ha alkalom adódik rá

2021. szept. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
88%

A tinderes húzgálás, meg itt a gyakorin ráírsz egy random névre az NEM ismerkedés. Meg az sem, amikor belebámulsz a buszon valakinek az arcába (és duzzogva konstatálod, hogy mé' nem ugrott rád azonnal). De lehet csak én élek az őskorban.


Odamégy, beszélgetsz, megkérdezed hogy van, mosolyogsz, bepróbálkozol egy közös fagyival/ebéddel/itallal/körhintával mittom' én. Nálam ez számít egynek.


N

2021. szept. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
89%

17#

A netes ismerkedés eleve kizárva a témában, nem olvastad a kérdést és a válaszokat?

Amúgy meg ha itt beszélgettem valakivel, azt ugyan nem számítom bele az elutasítások sorába, de nagyon is ismerkedésnek számít.

Itt már több nővel is ismerkedtem, nem mindig én írtam rájuk először, és beszélgettünk sokat, egymás életét tárgyaltuk ki oldalakon át.

Mi az ha nem ismerkedés?

2021. szept. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Kik azok az incelek ?

(bocs a tudatlanságomért, a fiatalok zsargonja nem mindíg jön be nálam :-()

2021. szept. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Az örök magányra ítélt férfiak kasztja, tömören
2021. szept. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!