Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon sokat kacagok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokat kacagok, ha a szex szóba kerül. Csak szerintem rohadt vicces maga a téma?

Figyelt kérdés
2021. szept. 21. 19:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Igen, csak szerinted.
2021. szept. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Hány éves vagy? Lehet azzal függ össze.
2021. szept. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Aha, 10 évesek is ilyeneken kacagnak.
2021. szept. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#2

20-on felül vagyok már.


Most így elképzeltem, hogy egy hapsi beakasztja, és beröffenti a lyukat. 🤣🤣

2021. szept. 21. 19:51
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Egy kemény dugástól helyrejönnél szerintem😝
2021. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Lazy Lover ***** válasza:
73%
csak szerinted ekkora debilt........
2021. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Meg mi komoly lehet egy olyan szitu, amikor a csávó nyalja a csaj vagináját, és begörcsöl közben a nyaka. Ijj, az aztán nagy élmény lehet.


Múltkor egy helyi amatőr rapper srác mesélte nekem meg egy haveromnak, hogy egyszer dugta a nőt, de begörcsölt a háta, nem bírt kiegyenesedni. Aztán mesélte, hogy a nője menstruációs csészéjéről nem tudna elképzelni, hogy micsoda lehet, és amikor megtudta, hogy mi akkor leverte a víz. De az is nagy sztori, amikor a kocsmából jöttünk hazafelé, és az egyik félrehúzódott kocsiban nyomták a kerát, egy haver meg felkiáltott, hogy "hopp" a hapsi felnézett, mi meg sprinteltünk hazáig. 🤣🤣

2021. szept. 21. 20:01
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Éretlen vagy még nagyon.
2021. szept. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%
Én a szaráson röhögök mint a hiéna. Ahogy a sok vörös fejű ember nyomja a klotyón a kulát, iszonyú vicces vazze! A másik meg: a hajmosás!!! Állati röhejes az egész! Hihíííjjj!!
2021. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#8

Kocsiban szexenlni annyira érett dolog? Mi van akkor, ha meglátják őket? Főleg olyan ökrök, mint mi. 🤣


Amúgy szerintem az a baj, hogy velem is, meg a haverokkal is, hogy csak XXX filmekben látunk puncit, így nehéz komolyan is venni.


Meg olyan rokon miatt se, aki mindig így viccelődik: "Fiam! A p@nát nem csak szagolni, hanem nyalni is kell!" Behalok olykor rajta. Ilyen szubkultúrában sohasem fogom komolyan venni. Amit nem ismerek, jobb, ha nevetem, mintha elutasítanám, nem? 🤣

2021. szept. 21. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!