Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen esetben ti váltanátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben ti váltanátok?

Figyelt kérdés

A szexpartnerem (nem komolyabb a dolog!) akivel hónapok óta összejárunk szokta mondani, hogy milyen lenne a közös gyerekünk. Mit gondoltok, ideje ilyenkor váltani? Nem akarok tőle gyereket és komolyabbat sem.


30 körüliek vagyunk, ő a nő és eléggé oda van értem.


2021. szept. 22. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem ezt csak te gondolod szimpla szexkapcsolatnak.

Tudta a csaj már az elején, hogy neked csak ennyi?

Ha igen, valószínüleg ő egy szintet feljebb lépet.

A lelépés előtt inkább beszélj vele, tisztázd.

Ennyit csak megérdemel.

N

2021. szept. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát nem csak dugunk és ennyi, beszélgetünk elvagyunk jól, de nem komolyabb a dolog és ezt persze, hogy tudja. Tisztában van vele, szoktam is neki mondani, hogy nem tart örökké, ne élje bele magát a dolgokba annyira.


2:

kösz a tippeket, van elég védekezés

2021. szept. 22. 11:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon veszélyes játék, mert elég könnyen megoldhatja a babát, ha akarod, ha nem. Tudja ő, hogy ez csak szex? Őszintén, nyíltan meg van beszélve? Ezt gyorsan beszéljétek meg.
2021. szept. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
persze, hogy tudja és nem tudja megoldani a babát, azért ahhoz 2 ember kell, nem úgy megy, hogy csak "becsúszik", mert ő akarja
2021. szept. 22. 11:15
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen nő, pedig az elején tisztáztuk a dolgokat, de nem értette meg, utána állandóan erről beszélt. Én váltottam, azóta sem beszélek vele.
2021. szept. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is mondott olyanokat egyik szexpartnerem hogy jó apa lennék. Szakítottunk is😆
2021. szept. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

#6: komolytalan vagy.


Nem ertesz a nőkhez



Ich bin Pimp

2021. szept. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
De, ha akarja, hidd el, hogy meg tudja. Ne tudd meg, mikre képes egy nő, ha nagyon akarja.
2021. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!