Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok az baj ha a fiúnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az baj ha a fiúnak barna a szerszám ?

Figyelt kérdés
azt mondják hogy a lányok undorodnak a barna pénisztől ez tényleg így van ?
2021. szept. 22. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez sokmindentől függ, így látatlanban nem lehet ezt megmondani. Előfordulhat, hogy taszító az összkép.
2021. szept. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudja használni, akkor nem baj.
2021. szept. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak én nyúltam bele, de sokkal több olyan péniszt láttam, ami jóval sötétebb volt, mint a többi bőre, mint olyat, ami nem...


Én szeretem :)

2021. szept. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj.
2021. szept. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szinte mindenkinek sötétebb ott a bőr, mint a testén máshol. Emiatt nyilván akinek alapból kreolos bőrszíne van, neki a farka még annál is sötétebb lesz. Szerintem nincs ezzel semmi gond, engem ez izgat. Jobban zavarna, ha hófehér lenne:D viszont ami nem tetszik, az a néger emberek farkának színe. De ugye ez ritkább meg könnyű elkerülni annak, akinek nem vonzó:D

N

2021. szept. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pasik többségének sötétebb árnyalatú a bőr a péniszén, mint az egyéb testrészein. Semmi baj nincs ezzel.
2021. szept. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%

Hát, ha a fiú is barna, akkor nem. :D

De most komolyan, a pénisz nem olyan színű mindig, mint a tulajdonosa maga?

2021. szept. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!