Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfinak mennyire kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak mennyire kell kigyúrnia magát ahhoz, hogy a nők felszedjék, elhívják szexelni?

Figyelt kérdés
2021. szept. 22. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Semennyire,nàlam nem az számít
2021. szept. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem vagy jóképű mindegy mennyire gyúrod ki magad. De mivel ez megfogalmazódott benned valósgínűleg nem vagy az 🙃
2021. szept. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Egyik sem. A férfinak kell a nőt felszedni
2021. szept. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Félénk voltam, sose mertem ismerkedni, de most már mindig a nők kezdeményeznek. Azóta van mióta kigyúrtam magam, jó érzés volt, sőt a mai napig az, önbizalmam is sokkal megnőtt. Belenézek a tükörbe egyből leszáll 3 angyal, kis vékonyka voltam most meg full pacek, nem bírok már magammal akkora az egom. Rengeteg nőt szedtem össze mióta nagy vagyok, már úgy nyomogatom ki a hívásokat annyi szexpartnerem van, persze ehhez duma is kell, nem elég az izom.
2021. szept. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Az nem árt, ha ki vagy gyúrva egy kicsit. De emellé a fhaszod is kemény kell legyen, meg magabiztosnak is kell lenned.
2021. szept. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Egy jó dumás férfi sok nőt fel tud szedni, akkor is, ha tyúkmelle van
2021. szept. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Akármekkora lehet a bicepsze valakinek ha közben fejben üres marad. Ha az utóbbi rendben van, akkor meg nem kell nagy bicó, bőven elég ha legalább az átlagos szintet megüti a külső megjelenése. Szóval lehetsz te mister univerzum is nem fognak a nők felszedni - sőt nagyon sok nőt taszít a túlfújt izom (ismered a kifejezést: izomagy, s nem éppen pozitív jelzőként használják).
2021. szept. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám szoktak odajönni lányok, sőt volt egyszer olyan is hogy meghívott egy tequilára és nem vagyok kigyúrva, az arc többet számít
2021. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Csak külső alapján egyszerűen nem tud érdeklődést kiváltani belőlem egy férfi sem. Ha már ismerem legalább kicsit, és úgy sejtem hogy elég okos és megfelelő értékrendje van, és emellé pluszban egész jól néz ki (vékonytól izmoson keresztül duciig mindenféle ember tetszett már, az összkép a lényeg) akkor bátran elhívom randizni. Külső viszont édes kevés.
2021. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A beszéd, viselkedés, gesztusok többet számítanak.
2021. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!