Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megszűnő női (változókori)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszűnő női (változókori) nemi vággyal kapcsolatban, miként lehet ezt túlélni, visszafordítani, van módja egyáltalán, mitévő legyen a partner ilyen helyezben?

Figyelt kérdés

Van tapasztalatod ilyenben nőként, férfiként?

50 éves nejem évről évre leszokott a szexről, mára lényegében nincs igénye rá. Ellenben velem, akinek még nagyon is van.

Mivel nem hajlandó szakember, orvos segítségét kérni, így nem oldódok meg a probléma.

Természetesen, azon már rég túl vagyunk, hogy én mint férj kedves, figyelmes, segítőkész, megértő legyek.

Az én gondom, szeretem nejem és nem kívánom megcsalni, nem más nőre vágyok, hanem a feleségemre!



2021. szept. 23. 00:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
A feleségedre sokan vágynak haver.
2021. szept. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Milyen ritka az ilyen férj, aki ennyire megoldást akar találni és a feleségére vágyik. Még szakemberhez is elmenne..hát ilyen nem is létezik:D

Na de akkor a lényeg: sajnálom, hogy nem nyitott szakemberrel való konzultációra, ez elég meglepő. Nem mondta hogy mi az oka, hog elutasítja?

Sajnos ez a libidócsökkenés (vagy inkábbmegszűnés) nőknél ilyen korban teljesen normális és gyakori is, nem nagyon lehet befolyásolni. Nem hiszek az ilyen igyál ilyen olyan teát meg egyél valami gyökeret és meghozza a vágyat dolgokban:D ami viszont tény, hogy az egészséges étkezés és sport, stresszmentesség segít. Viszont kétlem, hogy ezért most nekiállna edzeni a párod:D

A másik ötletem azlett volna, hogy megbeszéled vele, hogy tartanál egy szeretőt akiről tudna. De gondolom ha szakemberhez nem hajlandó elmenni, akkor erre aztán végképp nem lenne nyitott, sőt lehet egy konyhakéssel a lábadban végeznéd:D

Szerintem nem tudunk mi se okosabbat mondani. Mindenképp azt kéne elérni, hogy tudjatok kommunikálni róla és elmondhasd neki, hogy neked van igényed és vágysz rá. Jó lenne, ha ezt megértené, mert jelenleg ez az elzárkózás elég primitív és önző dolog. Milyen ember az, akit nem érdekelnek a párja igényei, vágyai, a boldogsága és képes ezeket lazán ignoráni? Hagyni hogy gyakorlatilag szenvedj? Érdekes..

2021. szept. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Hát haverom sajnálom :/ de az ötven még közepkor tarts szeretőt és ne hazudj se nekunk se kmaagdnak, hogy nem akarod :P de vigyazzal, jol titkold el :P
2021. szept. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Nőgyógyásznál megemlíthetné. Ebben az életkorban gyakori. Azért tudom, mert nálam is ez van. Viszont, van megoldás.
2021. szept. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4# Akkor esetleg leírhatnád, hogy mi az...
2021. szept. 23. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
#5. Tessék elmenni orvoshoz! Például. És egy picit félretenni ezt a nyers modort.
2021. szept. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#6 Szerintem igaza van a #5-nek, miért nem lehet leírni ide a megoldást?

És a nyers modor inkább nálad van nem nála :)

2021. szept. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Modort félretéve, igen.

Viszont a megoldás, az esetleges megoldások sokaknak fontos, #4-es...

Férfiakat, nőket, kapcsolatokat menthetsz meg.

2021. szept. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Mi a bánat lehetne más, mint gyógyszer szedése természetesen? Az orvos megvizsgálja, és a leletek alapján felírja. Ennyi.
2021. szept. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak ilyen lenne a férjem, mint Te, kedves kérdező!
2021. szept. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!