Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez miért van igy?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van igy?

Figyelt kérdés
Ha egy csaj nem tud rendesen felizgulni, nagyon hamar orgazmusa van, vagy éppen soha nincs orgazmusa, az sosem gond, normális. De ha egy pasi maszturbál, esetleg hamar élvez el, vagy túl nehezen, az már gáz mindig.
2021. szept. 23. 08:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Azért mert ha a pasi túl korán élvez el akkor lelankadhat neki, nem lesz elég kemény, nem állhat fel utána emiatt a nőnek nem lesz élvezetes. Ha pedig túl sokáig bírja akkor a nő egy idő után már nem lesz elég nedves, ki dörzsölheti a hüvelyét.
2021. szept. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Azért mert ha a nő elmegy nincs vége a szexnek ha a pasi megy el akkor viszont többnyire igen amúgy az sem normális ha nem tud rendesen felizgulni meg az se ha nem tud elmenni ez általában azért van mert nem kapnak elég törődést volt olyan lány aki mondta hogy ő nem tud elmenni és láss csodát amikor megkapta el is ment
2021. szept. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

sok esetben a pasik önzők ilyen téren, tehát a lánnyal nem foglalkoznak eleget


nekem volt olyan partnerem aki 2x eltudott menni egymás után, amiről nem is tudott, én simogattam addig amíg elment

volt olyan partnerem aki análisan eltudott menni, meg simogatva 6-7x is (bár ő hamar elment és mint a példa mutatja többször is eltudott menni)


míg sokaknál a szex annyi, hogy a pasi elmegy és vége ennyi volt

szóval ha valakinél 5 perces gyors menet van mindig és a lány nem kapja meg amit szeretne, az igenis elég gáz


én régen nagyon sokáig bírtam, mondhatni "nehezen mentem el", de valójában csak nagyon elhúztam a dolgot, mert ehhez voltam szokva

soha nem mondta rám a partnerem, hogy gáz lenne, csak néha már kidörzsölődött és sok volt a menet


ha a masztiról van szó és te 5 percig vagy 50 percig csinálod az a te dolgod, ahogy neked jó, de ha csajjal vagy azért nem mind1 mennyire passzoltok és mit teszel meg az ő élvezetéért

2021. szept. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

Nem tapasztaltam olyat, hogy gond lenne, ha egy pasi maszturbál. Ha párkapcsolatban élve, szex HELYETT teszi, az nem lesz jó hosszú távon, kivéve, ha egy aszexuális nővel van romantikus kapcsolatban, és ez így mindkettőjük számára kielégítő.

Tény - és aki akar, kereshet hozzá kutatásokat, hogy a férfiak túlnyomó többsége maszturbál: akár van kapcsolata, akár nincs. Aki ezt általánosságban (- tehát nem XY aszexuális vagy impotens személyre értve) tagadja vagy nem hajlandó elfogadni az vagy naiv, vagy álszent. És semmi baj nincs a maszturbálással: kellemes érzés, csökkenti a stresszt, segít a saját testet megismerni, erősíti a testtudatosságot, segít az orgazmus kontrollálásában, és egészséges a prosztata számára is. A baj akkor van, ha a mindennapi élet normál "üzemmódját" akadályozza, vagy a párkapcsolat rovására megy.


Ha egy nőnek van problémája az ágyban? Örülnék, ha azt látnám, hogy ahhoz támogatóan viszonyulnának a partnereik, de sajnos ahogy az itteni kérdéseket olvasom, nagyon nem ez a helyzet.

Van egy torz elvárás, aminek sok nő igyekszik megfelelni (pl. minden alkalommal kell, hogy legyen orgazmus; csak a hüvelyi orgazmus "ér", pár percnyi nyelves propellerezestől 5x el kell tudni élvezni, lehetőleg spriccelve; kötelező élvezni az anális szexet, a sperma lenyelését, arcra élvezést, fenekelést, stb. - megint csak _általánosságban_ beszélek, itteni kérdések és a témával foglalkozó cikkek, kutatások alapján, hiszen tudjuk, hogy vannak olyanok, akik számára ezek közül megvan egyik - másik, esetleg az összes "skill" - DE nem ők az átlag!), de a valóság az, hogy nagyon kevesek passzolnak ebbe a keretbe. És nekik ez nem túl jó, mivel a férfi önbizalma sérül, az egoja összeomlik, ha azzal szembesül, hogy amit csinál, az nem jó / nem elég / kevés / nem esik jól - és gyakran odébbáll, vagy megcsalja a nőt, hogy önmagának bizonyítson.


Bocs ha hosszú lett, de jó volt a kérdés, mert rávilágít néhány tévhitre a fejekben, és arra, hogy mennyire sokszor nincs mersz őszintén kommunikálni és nyitottan állni a másikhoz, elfogadni a visszajelzését és tanulni egymást. Könnyebb gyerekesen megsértődni, titkolózni, szorongani, és itt kérdezgetni vadidegeneket megerősítés miatt.

2021. szept. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%
A nők hatalmas előnyben vannak ilyen szempontból, mindig a férfiak a hibásak mindenért, ha a szex nem megy :)
2021. szept. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Dehogyis:)

"Nem is igazi nő, aki nem élvezi és nem áll rá készen minden alkalommal!"


A Stepfordi feleségek klassz film, és érinti a témát.(is)

2021. szept. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Mások a nemi szerepek mások az elvárások. A férfi orgazmus és merevedés látványos így az is ha ez elmarad. A női orgazmus kevésbé látványos és ahány női annyi féle lehet. Nyilván van nyögés sikoltozás - de hányan játsszák meg a nők közül sajnos... A szex egyik és alap célja a gyereknemzés így ha a férfi nem tud teljesíteni abból nem lesz gyerek ha egy nő nem tud elélvezni attól még megfoganhat.
2021. szept. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

A fajfenntartás szempontjából a férfi erekciójának és orgazmusának van jelentősége. A nő orgazmusa ebből a szempontból szinte lényegtelen. Valamilyen szinten hozzátesz a megtermékenyülés esélyéhez, ha a nő is élvez, de ez minimális.

A nők jelentős részének soha életében nincs orgazmusa. Szóval hiába nyafogtok minden miatt, ebben mindenképp előnyötök van.

A normál, élvezhető szexuális élethez elengedhetetlen, hogy egy férfi sokáig erektált állapotban legyen. Ha erre valamilyen okból nem képes, akkor kutya kötelessége lenne valamilyen más módon kielégíteni a partnerét. Sajnos erre egyre kevesebben hajlandóak.

2021. szept. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

8as

Normális csajok ezt el is ismerik. Egyik kolléganőmmel nagyon jól eltudunk beszélgetni ilyesmiről, és ő is beismerte, hogy nekik mennyivel könnyebb, mert nem kell csinálni semmit, csak várni az udvarlókat, és aztán élvezni a szexet. Nekünk férfiaknak meg hatalmas melót kell belefektetni az udvarlásba, meg szexnél merevedést fenntartani, orgazmust visszatartani, stb. Szerencsére vannak normális lányok is, akik megértik, hogy néha ez nem sikerül, mert túl izgató a punci, és ettől hamar orgazmusunk van.

2021. szept. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

#9

"nem kell csinálni semmit, csak várni az udvarlókat, és aztán élvezni a szexet"


Ez alapján valamit nagyon szarul csinálok. (Vagy nem nő vagyok.(??))

2021. szept. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!