Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogy fogadnátok ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy fogadnátok ezt?

Figyelt kérdés
Hamar elélvezek, így először hosszasan nyalnék és csak akkor tenném be pár percig, mikor már a partner is orgazmusközeli állapotban van.
2021. szept. 23. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha már közel vagyok akkor inkább fejezd be szájjal és utána rakd be párpercre rá. Addig nekem ez nem lenne jó
2021. szept. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor jól esne, mert általában nekem is csak azt orálhoz van kedvem, illetve attól is megyek el. Viszont néha pedig nem bánnám, ha rendesen meg lennék ....😅 Tehát hosszabb távon nem nagyon menne.
2021. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
#2: segítsek berakni? 🙂
2021. szept. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos nekem ez nem lenne kielégítő. Én a rendes behatolást igénylem és élvezem a leginkább, így fontos hogy az megfelelő ideig tartson

N

2021. szept. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Mindenki máshogy fogadná, aki dugni szeret inkább ott kevés ha jól nyalsz, bár a jó orál mindenképpen érték tud lenni. Ja és nem utolsó (sőt inkább első) szempont, mennyire kötődik hozzád érzelmileg az adott lány. Erre gyúrj rá ha ismerkedsz (szimpátia, bizalom, vágy) ne a "technikákra".
2021. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
A jó nyalás fontos. De ha nincs utána kellő idejű, legalább 10-15 perces szex, akkor önmagában nekem kevés. És orgazmus közeli állapotban nem szabad abba hagyni, ez a legrosszabb.
2021. szept. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem lenne így kielégítő.
2021. szept. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!