Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, taszítónak találjátok-e,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, taszítónak találjátok-e, ha egy lány kifejezeten szereti az ánuszt/popsit?

Figyelt kérdés
Az tény, hogy a legtöbb esetben a fiúk részéről a lányok felé ez okés, de az lenne a kérdésem, hogy ez fordítva is okés-e? Ez inkább ilyen fètis szerű dolog lehet. De szinte mindent értve ez alatt ami fenékkel kapcsolatos, masszázs, fehérneműk, fenekelés, rimming és hát talán ez a legmegosztóbb, de ez is hozzátartozik, a pegging😅 de persze minden csak megegyezés alapján. Vannak ezzel kapcsolatos vágyaim amik talán furán hangzanak, vagyis szerintem fura, mert barátnőim közt nem igazán témák ezek, vagy csak túl intim, amit nem hinnék így barátnők között. De elég régóta fogalkoztat már ez a téma igazából, kicsit beteges azt aláírom😅 próbáltam már "leszokni" erről de sajnos nem tudok, például nem tudom megállni sokszor, hogy ne forduljak egy-egy fiú után az úton akármennyire is nem akarom, és ne gondoljak bizonyos dolgokra. Szóval az érdekelne így nagyjából kifejtve, hogy egy lány részéről ez mennyire lennentaszító egy fiú szemében, vagy ki, hogy fogadná ezt?

2021. szept. 26. 01:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hű, nekem ez így nagyon sok lenne. Én utálom már azt is, ha hozzányúlnak a fenekemhez. :d
2021. szept. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Imádom mikor a popsim simogatják hatapdálják, ujjazzák. Tehát részemről nem taszító.
2021. szept. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
2-es vagyok. Heteroszexuális vagyok.
2021. szept. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%

Engem piszokul felizgat ha a fenekemet is kényezteti a lány. Természetesen ezt én is örömmel viszonzom neki.

Hetero vagyok.

2021. szept. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
45%
Fúj...
2021. szept. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%
Nekem tetszene 😀
2021. szept. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
27%

Számomra ez nem probléma, hanem megváltás:))

En is így gondolkodom, csak fiuban.


Nekem azért nincs kapcsolatom, mert nem sikerült eddig olyan lánnyal megismerkedni, aki nyitott ebben a témában.

Mondjuk, van néhány más fétisem is, de ezek ehhez a témához kapcsolódnak szorosan.


Egyébként, a fenekelés és a pegging nagyon intim, kívánom, hogy sikerüljön kipróbálni:)

2021. szept. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
engem max addig izgat amíg az ő seggével lehet foglalkozni, az enyém tabu :)
2021. szept. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez mind megvan. A feleségem is igényli és szokot szólni, hogy ma megdugna, én meg szeretem. Simán elélvezek, csak attól, ha dug, nem kell hozzá kéz 🥰 Én áldom a sorsot, hogy ilyen, mert több mindenre nyitott és így nem laposodik el a szexuális életünk.🥰
2021. szept. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nagyon bejönne.

24/F

2021. szept. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!