Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem értik meg, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg, hogy átlag férfi nekem nem elég?

Figyelt kérdés

Mazo vagyok, egy átlagos férfi képtelen megadni amire vágyok. De nem is baj, mert nem várom el mindenkitől. Viszont, ha nem passzolunk, akkor mit nem lehet ezen megérteni?


Miért van mindig az, hogy nem kattannak le rólam egy rosszul sikerült találka után?

Állandóan azt hallgatom, hogy majd összeszokunk, meg majd rám érez és belejön. Unom már a süket dumát!


Minek magyarázkodni, ha úgysem illünk össze?

Bántja a férfiak egojat, hogy tudom mire van szükségem? Vagy mi ez a görcsös megfelelési kényszer?



2021. szept. 26. 07:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Mármint mire van szükséged konkrétan?
2021. szept. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Konkrétan arra, hogy ne kérdezzétek ilyet, mikor kiírom, hogy MAZO vagyok.

Felizgat, ha fáj, ha nem néz semmibe. Szeretem a vérést, tűt, pofonokat. Dióhéjban. A többit a fantáziádra bízom.

2021. szept. 26. 08:05
 3/19 kyoman ***** válasza:
11%

Nem átlagos férfit elég nehéz találni mint ahogy nöket is.

Én sem az átlagos közé tartozom . A mazó hölgyeket szeretem.

Minden izgalmas dologban benne szoktam lenni, nincs jobb mind egy puncit kínozni úralkodni kicsit a nő felett. Megkötözni és csalánnal elverni a puncit vagy csipeszt rakni rá és egyenként letépegetni vagy pálcával leverni. Minden hasonló.

44F

2021. szept. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%

Vicces, ahogy itt ajanlkoznak a pasik... 😃


Kérdező, nyugi!

Előbb utóbb lesz majd aki megadja amire vágysz.

Jelenleg úgy tűnik sokkal több sub van mint valódi dom.

Így kicsit nehezebb dolgotok van...

2021. szept. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18%
Örülj h vki hozzádszól
2021. szept. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

"Szeretem a vérést, tűt, pofonokat"

Komolyan azt várod hogy egy férfi a mai metoo-világban olyan nőt pofozgasson akit még alig ismer?

2021. szept. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem a kilencedik kB megadta a választ... Lenne rá amúgy kereslet a normális (mármint az átlag igénnyel rendelkező) nők pedig telesírják a világot, hogy milyen durván bánnak velük.


Én teljesen megértelek, mert neked erre van igényed. Nem vagyunk egyformák (velem se működne),de annyit tudok mondani, hogy az átlag aki a "nagy domináns férfi" akar lenni az általában etc kompenzáló kisfaszú kisfiú. Kevés a kivétel...


Azért szurkolok🤞

2021. szept. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Azért nem az alig ismer kategóriával randizok....
2021. szept. 26. 12:35
 9/19 anonim ***** válasza:
26%
Kit érdekelsz??
2021. szept. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
Azért nem értik mert "átlag" férfiak, jó külsőre én is átlagos vagyok de mondjuk ha találkoznék veled és tegyük fel lenne közös tma de amúgy mondanád hogy csak ennyi mert neked erre van szükséged, én rögtön megérteném és mivel én abszolút nem kedvelem az ilyen dolgokat szexuális téren nem is próbálkoznék.
2021. szept. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!