Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha én vagyok az első a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én vagyok az első a barátomnak akkor nagy az esélye hogy előbb utóbb mással is ki akarja próbálni?

Figyelt kérdés
Fiúk életébe kell egy pár egyéjaszakás? Vagy nem minden fiú igényli?
2021. szept. 26. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Nyilván nem mindenki. Nekem és a paromnak mi vagyuno az első és egyetlen, nem érzünk késztetést hogy "kiéljük magunkat" mással.
2021. szept. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Milyen típusú a barátod? Ha nem tutyimutyi beletörődöm fajta, akkor igen, van rá esély, hogy megfogalmazódik benne efféle gondolat. És bocsi, hogy ezt mondom, de ha jól csinálja, nem fogsz tudni arról, hogy kipróbálta más lánnyal, tudatlanság áldásos elven.
2021. szept. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Én is ilyen férfi vagyok, a jelenlegi barátnőm az első az életemben, jó ideje együtt vagyunk, és egyre jobban érzem, hogy ki kéne próbálni mással. Nem tettem még semmit, csak nagyon izgat a gondolat. Mondjuk ez javarészt az ő hibája, mert már évek óta alig szexel velem. Addig, míg rendszeres volt közöttünk a szex, meg sem fordult a fejemben ilyesmi, és most se hiszem, hogy így lenne, ha hajlandó lenne kielégíteni néha. Erre azért nagyon figyelj oda a jövőben, ebből lehet inkább a baj.
2021. szept. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
1: korotok?
2021. szept. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22%
98,99%, hogy nem áll meg egynél. Ez is az egyik oka, hogy idősebb, tapasztaltabb férfiakkal kezdek csak. Teljesen természetes, hogy több emberrel ki akarja az ember próbálni. Valószínűleg fiatalok vagytok, sok víz lefolyik még a Dunán.
2021. szept. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én anno ha az első barátnőm olyan simán kitartottam volna mellette örökké, de sajnos nem volt ép
2021. szept. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!