Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckold fétist el lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold fétist el lehet hagyni szakember segítségével?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy pontosan milyen szakember lenne alkalmas erre, ha van ilyen és egyáltalán lehetséges-e.

De szerintetek el lehet hagyni egy ilyen fétist?


2021. szept. 26. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért szeretnéd elhagyni? Élvezd ki inkább, ha téged ez izgat.
2021. szept. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1: es hogy? hogy talalnad a csajodnak hogy “bébi, előttem bassz már mással, míg én csak nézem”? nem olyan konnyu ez sajnos.
2021. szept. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Igazad van, de van olyan csaj akit ez izgat. Nincs kizárva, hogy ilyen lánnyal találkozzon az ember. Viszont fontos, hogy ne erre a fétisre alapuljon a kapcsolat.
2021. szept. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik fétist el lehet hagyni olyan szintig h teljes életet élhetsz, attól még a vágy ott marad. Szakember sokat segíthet ha jót találsz. sok pszichológus sajnos nemigazán ért hozzá, kifejezetten szexuálpszichológust kell találni. Én amúgy elmentem egyhez hogy "leszoktasson", de rábeszélt h éljem meg ezt a vágyamat (nem cuckold de hasonlóan "fura" fétis) azóta minden oké
2021. szept. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4: es mi volt a fetis? kielted?
2021. szept. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Közben nézelődtem a neten szakemberek után és elgondolkodtam az egészen. Hogy őszinte legyek nekem ez az egész olyan dolognak tűnik mintha valaki a homoszexualitását szeretné elhagyni, márpedig arról köztudott, hogy nem lehet "kigyógyulni".

Valószínűleg ez is olyan dolog ami megmarad mint vágy ha törik ha szakad.

2021. szept. 26. 21:56
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
a harmas szexet tudom javasolni, arra rogton rabolintanak a nok… es ott is elofordul olyan szitu mikor te eppen csak nezed:)
2021. szept. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%

Itt nem azzal lesz a probléma, hogy talál e ilyen nőt, mert a legtöbbnek nincs gondja ezzel.

Itt azzal lesz a gond, hogy egy baromság, értelmes ember nem vágja partiba a feleségét.

2021. szept. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Ha a férfi ezt élvezi és talál rá partnernőt, akkor mi a gond? Ha mind a három fél élvezi, minek oda szaGember ? ... :-)
2021. szept. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a kérdés hogy van e barátnőd vagy feleséged.

És hogy az illető mit szól a hármas (2ffi 1nő) gondolatához.

Akár csak fantázia szinten, az elején.

Ha egy hármas összejön onnantól már csak egy lépés a cuckold.

2021. szept. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!