Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha eddig teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha eddig teljesen harmóniában éltem magammal, de egy megjegyzés miatt most mégis megtört az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elég kis mellem van (a pontosság kedvéért 75A, de az A-s kosár kicsit nagyobb mint én :D) ami kamaszkoromat leszámítva soha nem zavart. Soha nem éreztem azt, hogy ez ne lenne elég, vagy épp hogy túl kicsi, mert én sem vagyok egy nagy darab (163 cm, 48-50kg) így a legnagyobb természetességgel tekintettem erre. Nem hordtam push-up melltartót sem soha, tényleg úgy éreztem szexinek magam ahogy vagyok kis mellekkel. A partnereimtől sem kaptam erre egyetlen egyszer se negatív megjegyzést.

Itt jön a csavar, mert pár hete egy közeli ismerősöm jegyezte meg, hogy összement a mellem. Na sejthetitek ebből a méretből nem sokat mehet össze a dolog. És azóta lépten-nyomon eszembejut, hogy valóban összement-e, így tényleg lassan túl fiús alkat leszek vagy mi lesz. :D



2021. szept. 26. 23:34
 1/8 eznemlényeges ***** válasza:
88%
Nekem személy szerint bejönnek a kis mellek, szerintem elég sok férfi van így ezzel, bár szerintem a legtöbbünknek nem igazán számít, hogy milyen, a léyneg, hogy mell :D
2021. szept. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Üssed :)


Semmi baj a kis mellekkel, baromi vonzóak azok is - pláne egy jó partnernek, igazán őrjítő :)


Mondom ezt D-kosaras csajként - mindig egy számmal nagyobb póló kell, a bikinivásárlás egy rémálom, és ha melltartó nélkül szaladok/ugrálok, fognom kell mert elrántanak :DD

2021. szept. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Ha szép az arcod,és igényes vagy,akkor pont letojnám hogy mekkora melled van 🤗
2021. szept. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A fent leírt magasság, testsúly alapján teljesen arányos a testalkatoddal a mellméreted no para. Az ismerősöd meg csak "beszólt" valamit és akkor mi van? Nem neki kell tetszenie hanem a partnereidnek :)
2021. szept. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden férfi nevében írhatom, hogy forma>méret
2021. szept. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el.

Pont itt Gyk-n olvastam és marha nagy igazság.

Van férfi akinek a nagy tetszik, van férfi akinek a kicsi. Hidd el, hogy akinek csak a nagy tetszik, az nem hív el téged randira. Az fog akinek a kicsi tetszik.

Ez a női mell téma olyan mint nálunk a farok. Nálatok annyival egyszerűbb, hogy látszik :)

2021. szept. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A magam nevében az A kosár a legjobb méret, ha annál kisebb az sem baj.
2021. szept. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha ez megingatja az önbizalmadat, akkor elég gyenge lábakon áll az önértékelésed. Pszichoterápia, önismereti módszerek segítenek.
2021. szept. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!