Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők, szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, szerintetek értékes egy olyan fiú/férfi aki házasságig várna az első szexxel?

Figyelt kérdés
Vagy legalábbis csak azzal szexel először akivel össze fog házasodni?
2021. szept. 28. 12:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Ha házasságig várna, tuti nem érdekelne. Egyrészt a nászéjszakán kezdjem el tanítgatni a szexben teljesen tapasztalatlan, szűz férjemet?

Másrészt mi van, ha hiába, mert nem jó vele a szex? Akkor 1 év múlva elválunk?

Olyan meg (igaz, mostanában nem igazán, de régen gyakran) előfordult, hogy az első szerelemből/kapcsolatból lett házasság.

2021. szept. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem ettől lesz értékes egy ember. Ha a házasságig akarna várni akkor nekünk nem lenne közös jövőnk, hamar vége lenne egy ilyen kapcsolatnak.
2021. szept. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
Érdekes, erre minden nő azt fogja írni, hogy nem. De ha a pasi csak dugni akarja őket, az sem jó nekik. Akkor???
2021. szept. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#3 szerinted csak ez a két véglet van? Az élet nem fekete fehér. Eközött a két típus között még van egy jó pár lehetőség...
2021. szept. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%

IGEN!!!!! Ahogy lányban is! Ez az élet eredeti RENDJE.

F/felnőtt

2021. szept. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
#5: nem, nem az. Ez a rossz házasságok melegágya.
2021. szept. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak egy hasonlóan prűd, vagy a szexualitásában komplexusokkal küzdő nő fogja benyelni. Mindenki más egy idő múlva lepattint ha nincs szex. Legyél olyan jó az utóbbiakkal, hogy a kapcsolat elején közlöd velük ebbéli szándékodat, hogy te évekig akarsz várni a szexel, így legalább nem rabolod az idejüket.
2021. szept. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A szüzesség nem érték, hanem egy állapot. A szexben össze kell csiszolődni, időben kell tudni, hogy milyen. Mi van, ha egyszerűen nem fog működni? A testiség is pillére egy kapcsolatnak. Azon kívül, igénylem, kívánom a jó szexet. Nem tudnék hónapokat, éveket várni, nem is akarok. Ha valakivel együtt vagyok, nyilván vonzó számomra. Én anno konkrétan úgy vesztettem el, (nő vagyok) hogy kb egy hónapja voltunk együtt, petting, orál már volt. És az egyik alkalommal annyira megkívántam, hogy akartam, hogy megtörténjen, nem tudtam ellenállni.
2021. szept. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem értékesebb. Perszw tiszteletben tartom a dolgokat. De nincs kedvem hónapokig, évekig szexmegvonásban élni egy pasiért akivel lehet a házasság után derülne csak ki h szexuálisan nem passzolunk. Nem vállalok ekkora kockázatot, se nehézséget. Aki várni akar olyat keressen aki szintén szűz és várna. 24N
2021. szept. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi érték nincs benne, hiszen házasság előtt érdemes évekig együttélni a pároddal, amit szex nélkül nagy kihívás, hiszen kívánod, szenvedni fogsz miatta.


Képes lennél barátnőddel éveken át úgy ágybabújni, hogy ne legyen szex? Hogyan oldanád meg testi vágyaid? Inkább maszturbálsz, minthogy együtt legyetek? Ez az önmegtartóztatás miért lenne neked, vagy neki jó? Mi van, ha házasság után derül ki nem passzoltok szexuálisan?

2021. szept. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!