Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ebbe a cuckold marhaságba mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbe a cuckold marhaságba mi a jó?F24

Figyelt kérdés
Akárhányszor meglátom vagy hallom a dolgot mindig az jut eszembe,hogy milyen pihent elméjű emberek lehetnek azok akik dugnának a párjuk szeme láttára.Nem értem ebben mi a jó.

2021. szept. 29. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Izgatja őket, hogy nézhetik a párjukat mással.
2021. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó benne hogy így a szeretőd lehet másvalaki barátnője, felesége és ezt ahelyett hogy titkolni kellene szabadon művelhetitek mindenki örömére.
2021. szept. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Szavakkal nehéz elmondani. Nekem a feleségem cuckquean. Több esetben elnézte, ahogy félremegyek, de nem a szeme láttára, hanem utána szex közben kell elmesélnem, milyen volt a másik nővel.


Esetenként éltük ki ezt. Nem vitte túlzásba.

2021. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Dac. Lázadás a társadalmi szokások ellen. Mindenki valamivel ki akar tűnni, hát ők ezzel.
2021. szept. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Betegség, nem szereti és tiszteli a párját. "Normális" ember nem tesz ilyet, sőt, még meg sem fordul a fejében ilyen. Egyszerűen pszichiátriai betegek.
2021. szept. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Valahogy én is ezt gondolom róluk.Normális ember nem dugatja meg a párját másokkal hanem inkább óvja tőlük.
2021. szept. 29. 19:39
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Engem ez egyáltalán nem vonz, sőt...
2021. szept. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Miből gondolod,hogy nem szereti és tiszteli a párját? Ha ez mindkét félnek örömet okoz mi a gond vele? Vagy szerinted az a szeretet és tisztelet jele ha leszarod a párod vágyait? Szerintem sokkal korrektebb mint sunyiba félrekúrni,hazudozni.
2021. szept. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
Ha ilyen vágyai vannak akkor nem én vagyok a megfelelő partner az életében. Ha együtt vagyok valakivel akkor ne kelljen már neki, mert azt jelenti hogy kevés vagyok neki minden téren. Vágyak kielégítése? Ilyen vágyai ne legyenek ha együtt vagyunk. Lelki sérült az ilyen ember.
2021. szept. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A barátomék nyitott házasságban éltek, a felesége bombázó volt, bárkit megkaphatott volna. A barátomnak nehezebben jött össze. Mikor náluk voltam vendégségben, behívtak az ágyukba és a férj boldogan nézte, hogy mit csinálok a feleségével. Közben néha ők csókolóztak is és volt olyan (mert aztán sokszor voltam náluk), ha a nő lovagolt, odahívta a férjét és közben orálisan kielégítette. Aztán visszaült nézni minket, fotózott videózott kedvére. A mai napig boldogan élnek és tudom, hogy volt/van másokkal is hasonló kalandjuk.
2021. szept. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!