Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok ti hogy reagalnatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti hogy reagalnatok, ha a pasitok engedne, hogy egy fiatalabb, nagyon jo haverjaval legyen szexualis kalandotok?

Figyelt kérdés

Meg evekkel ezelött volt egy baratnöm (19 éves volt) , meg egy nagyon jo fiu baratom aki 15, és mikor együtt voltunk mindhárman nálam, iszogattunk es hat mar elegge piasak voltunk, mondta haverom,hogy milyen szep a baratnöm meg vigyazzak ra, ilyenek.

Egy idö utan meg kerdeztem töle hogy ki akarja e nyalni? Elöször nem mondta el hogy szeretne de lattam rajta,mert mar ismertem regota, igy tovabb faggattam, vegül elmondta,hogy hat megtenne ha engem nem zavarna. Mondtam neki hogy nem, egyszer belefer :D

Ezen elegge meglepödött. :D

Aztan megkerdeztem a baratnömet is (akiröl tudtam mondjuk hogy gyerekesnek tartja haveromat), hogy benne lenne e ilyesmiben , ö elöször zavarba jött picit de aztan lattam rajta hogy ö is akarja csak nem tudja hova tenni a dolgot.

Vegül elkezdtünk csokolozni baratnömmel, levette a nadragjat en meg a bugyijat, közbe haverom nezett minket vegig.

Baratnöm mikor mar elegge be volt indulva egy idö utan a fülembe sugta,hogy ha akar kinylahat. (marmint a haverom)

En erre mondtam haveromnak ugyan ezt, hogy ha akarja kinyalhatja.

Baratnöm nagyon elvezte, iszonyu nedves lett töle, ritkan lattam ennyire be indulva. közbe mi meg csokoloztunk vegig.



A kerdesem az,hogy lanyok ti tenyleg szeretitek az ilyen szitukat, es benne is vagytok ha mindket srac szimpatikus?

Vagy kizart hogy benne legyetek ilyenben, meg akkor is ha pasitok engedi es nem esik rosszul neki?


(irjatok le legyszi, hogy mennyi idösek vagytok es hogy miert gondoljatok ugy)


2021. okt. 2. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyok egy tárgy amit oda vissza adogathatnak egymásnak kedvükre. Aki oda dobja másnak a barátnőjét az nem szereti. Ha az én párom állna elő egy ilyennel szakítanék.
2021. okt. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
csak nyalás volt? egyszeri alkalom volt?
2021. okt. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Biztos, hogy nem. Engem nem fognak körbe adni, egy férfi legyen az életemben, akivel kölcsönösen ki tudjuk egymást elégíteni.
2021. okt. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a valaszokat. igen csak egyszeri alkalom volt.
2021. okt. 2. 15:58
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Akkor szakitanek, ha velem van, legyen velem, es en is vele
2021. okt. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Szexpartnerrel anno akartam ilyet, de nem jott ossze N
2021. okt. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Én elég nyitott vagyok szexuálisan, szóval én is benne lettem volna ilyesmiben, mondjuk nem 15 éves kisfiúval:D viszont a szex más tészta, arra nem mondanék olyan lazán igent, de orál mehet harmadikkal, az izgató lenne. Sajnos kevés nyitott ember van, a legtöbben bizonytalanok, önértékelési problémáik vannak, féltékenyek. Elég magas érzelmi intelligencia szükséges ahhoz szerintem, hogy ilyeneket éljen meg egy pár és jól tudják kezelni a helyzetet akkor és utólag is
2021. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Én benne lennék ha tetszik a fiú valamennyire
2021. okt. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

Igen én adnám


22L

2021. okt. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb csaj imádná, de jobban zavarja őket a későbbi esetleges kínos szituk mint a pillanatnyi élvezet, így kevesen vállalják be.
2021. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!