Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kell úgy kényeztetni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell úgy kényeztetni a herezacskót és benne a heréket,hogy az valóban nagyon élvezetes legyen a fiú számára?

Figyelt kérdés
2021. okt. 3. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Zsurmolod őket finoman, bekapod a tojásokat és szopogatod a szádban, szívogatod gyengéden, paskolgatod óvatosan, simogatod. F
2021. okt. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
kérdezd meg adott pasit, pl. enyém azt is szereti, ha "marcangolom"
2021. okt. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt mindenképp érdemes tőle megkérdezned, mert nem egyformán érzékeny mindenkinek.

Én elviselem, ha játszanak velük, de van akik már attól megőrülnek, ha bárki más ér nekik hozzá.

Egy tudat alatti ösztönös védelmi reflex indul be nálunk, csak van aki ezen túl tud lendülni. De váratlanul sosem szabad odanyúlni, mert eleve megijed az illető, meg a here vezetéke is összerándulhat ettől.

2021. okt. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1. Megbeszélni. 2. kiprobálni a megbeszélteket. 3. eldönteni, hogy az tényleg jo-e ahogyan csinálod!
2021. okt. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Óvatosan bánj vele. Én nyalogatni/csókolni/finoman bekapni, simogatni javaslom. De van, aki egyáltalán nem szereti hogyha hozzá nyúlsz.
2021. okt. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pl egyáltalán nem szeretem. Szóval pl nálam sehogy. De szerintem is kérdezd meg.
2021. okt. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szinte sehogy sem, mert ott alig van ideg végződés.

A legtöbb érzőideg a fütyi első harmadában van , a töve már annak sem érzékeny.

Többet nem kell vele foglalkozni mint a hasával vagy a vállával esetleg. Mert az is jól esik de nem nagy szám.

2021. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!