Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első petting élményed?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első petting élményed?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi vagyok, mert velem is hamarosan megtörténik az első:) Részletesen írjátok. F
2021. okt. 6. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Ezek a Józsi Bácsis fosok amúgy nektek is kellemetlen boomer viccek mintsem trollkodások?
2021. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az értelmetlen válaszokat hanyagoljuk pls
2021. okt. 6. 20:35
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
15 évesen az első hapsimmal. Kis simike volt csak.
2021. okt. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Most komolyan azt hitted hogy erre verheted a faxodat? 😀
2021. okt. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha valaki fel tesz egy kérdést akkor minek kell egyből arra gondolni hogy verni akarja? Én nem értem ezt a sok idiótát🤦‍♂️
2021. okt. 6. 21:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Most volt múlt hétvégén. A barátom nyalt odalent engem, az kellemes volt. Aztán próbált ujjazni de az hamar elkezdett fájni, azért így is volt pár jó pillanat. De lesz ez még jobb is. Ennyi
2021. okt. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Olyat nyaltam egy csajnak, akkor ott életemben először, hogy azóta is olykor felemlegetjük. Pedig akkor se jártunk, sőt akkor jött össze egy pasival, de én voltam a család vendége éjjel. Így rámozdultam életem első puncijára. Mégiscsak az osztálytársam volt a csaj. Akkor voltunk 17 évesek. Ennek amúgy kb. 25 éve.
2021. okt. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért is törölték a válaszomat?
2021. okt. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14 evesen az akkori baratommal. Simogatassal indult majd oralozott es en probaltam viszonozni.
2021. okt. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!