Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem eszméletlenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem eszméletlenül vonzóak külsőre a cigány lányok?

Figyelt kérdés
Volt egyszer egy cigány évfolyamtársam, és nagyon jó, formás, izmos combja, és feneke volt, erőlködés nélkül lefutott mindenkit az osztályból, és hatalmas, feszes mellei voltak. Nagyon kívánatos volt. Szerintetek is kívánatos a legtöbb cigány csaj?

2021. okt. 6. 22:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
Nem igazán jönnek be. A legtöbb inkább a viselkedésük miatt taszít. De nyilván kinek mi. Nem láttam még az összeset, lehet lenne olyan akire azt mondanám hogy oké.
2021. okt. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Lazy Lover ***** válasza:
64%
Csak szerinted... Ritka aki csinos a legtöbb elhízott igénytelen
2021. okt. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Noren1989 ***** válasza:
78%
Csak szerinted, meg van pàr fétispàrti frici. Speciel a genetikàjuktól, viselkedésüktől ki ver a víz.
2021. okt. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
61%
Sok a szép csaj de vannak rendesen a csúnyák közül de ezek a csajok 40 éves korukra kiégnek, mert gyorsabban öregszenek!
2021. okt. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
62%
Kettes, azért az erős túlzás hogy kijelented azt hogy csak szerinte. Biztos van olyan még akinek bejönnek. A cigány lányoknak is vannak párjaik, és sok olyan akinek nem cigány a párja. #1-es voltam.
2021. okt. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
80%
Fiatalon vannak kimondottan bombázók köztük, aztán beindul a "szülőszoba" és annyi a bomba testüknek.
2021. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
79%

16 éves korokig csinosak. Nézz meg egy 30 évest. Szètcsúszott dagadt trampli.

A viselkedésükről nem is beszélve.

2021. okt. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom te sem olyan környéken laksz mint én... itt még a 20 éves is le ellett vagy 3 puját...


Van szép közöttük amúgy, főleg aki igényesebb családból származik, de valóban 40-re nem fogják úgy tartani magukat, ami még nem is lenne gond ha szereti 2 ember egymást, de a viselkedésük taszít, a more, rák, gechi, stb kiábrándító, de persze ha megkérdezel egy cigánylányt, azt mondja nem jönne össze magyarral mert lenézzük őket, nos van benne valami, EZÉRT a viselkedés miatt.

2021. okt. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
32%
egyre több vegyes kapcsolat van. ne tegyünk úgy, mintha a mai cigány lányok azokkal a sztereotip jegyekkel lennének felruházva a valóságban is, mint ahogy egyesek bemutatják őket. jó páran csak szeretnétek olyan csajt, mint ahogy egy-két roma lány kinéz.
2021. okt. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a cigányság 2/3-a káros az országra nézve, Nógrád, Borsodba lehet menni szétnézni, milyenek az emberek és ez nem csak sztereotípia, nem tudtak beilleszkedni, de nem is akarnak, mert nincs rá igény, hisz eltartod őket Te is velem az adóból, de ez már nem a kérdés.


Egyébként aki normális nincs baj vele, de kevés van, túl kevés ahhoz, hogy én valaha is cigány feleségen gondolkozzak.

2021. okt. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!