Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kövér nőket (90+) kedvelők!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér nőket (90+) kedvelők! Ti mit tartotok a legszexibbnek egy ilyen nőben?

Figyelt kérdés

2021. okt. 8. 11:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A nagy fenekét.
2021. okt. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

nekem az ideális kb 80-90 közé tehető, de voltam 100+-os nőkkel is


a legszexibb az lenne, ha így is szeretné magát a partner és szexinek tartaná a testét (ez ritka)

szeretem ha szép feszes a teste, de az enyhe narancsbőr is tetszik (a durvább már értelemszerűen nem), az enyhe stria is tetszik


a nagyobb popsi izgat a legjobban, de a hasat is szeretem simogatni, akár lovaglóban, akár hátulról átölelve a partnert (nem csak meztelenül)

a vastagabb comb és dundibb punci is nagyon tetszik mind vizuálisan, mind megérintve


mellekből nincs annyira ideálom, a lógós nagyobb mell is szerintem simán lehet vonzó, lehet kényeztetni, kiélvezni, de a kisebb melleket is szeretem

2021. okt. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Popsi
2021. okt. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Nagy fenék, nagy mellek.
2021. okt. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A feleségemnek pl a popsiját szeretem simogatni.
2021. okt. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagy popsi, főleg amikor hátulról csináljuk.

A nagy mell is bejön, ha van, de az nem feltétlen jár a kilók mellé...

2021. okt. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%

Nekem ennél jóval nagyobb partnereim voltak /150 kg+/

Mindent imádok egy nagyon kövér nőben. Legjobban a hatalmas,lógós has izgat fel,de odavagyok a hatalmas popsiért és a nagy lógós mellekért.

Az a lényeg,hogy nagy és puha legyen.

2021. okt. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
A segge jó volt.
2021. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Nemcsak a kövér nőkre izgulok, de rájuk is. Volt 140 kg-os csajom, ami a legjobban izgatott rajta, az a hatalmas lógó pocak. Sajnos ritka az olyan nő, aki hasra hízik, de ő olyan volt, és imádtam. Meg szerencsére a mellei is hatalmasak voltak, sokak szerint undorítóak a nagy lógó mellek, szerintem meg az a legszexibb, mert nagyon természetes. És ami a legfontosabb: ő így imádta és elfogadta a testét, ettől volt nagyon jó a szex is. Ha valaki állandóan azon parázik, hogy jajj, kövér vagyok, le sem veszem a pólót, az nagyon illúzióromboló.
2021. okt. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
A husos,csatakos tág punciját
2021. okt. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!