Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon fáj az első?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fáj az első?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2 hét múlva találkozok a barátommal, ott alszok nála. Gondolom lefogunk feküdni. Mire számítsak? Nagyon fáj?Esetleg ha annyira fáj akkor hogyan lehetne csillapítani? Természetesen tudom,hogy a páromon múlik hogy erősen e csinálja vagy gyengén.Köszönöm előre is
2021. okt. 8. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinél más, az is lehet hogy fájni fog és az is hogy nem. A legfontosabb hogy ne stresszelj rá. Húzzátok az előjátékot minél tovább, izgassátok fel egymást rendesen és a legfontosabb, hogy védekezzetek.
2021. okt. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Kibírható, ne aggódj. Nem kell csillapítani:)
2021. okt. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Első együtt alvásnál szerintem nem kellene lefeküdni, főleg, ha attól tartasz, hogy fájni fog. Érdemes megismerni egymás testét, pettingelni, hogy ha oda kerültök el tudd engedni magad! Ha van szűzhártyád, annak átszakadása pár másodpercnyi fájdalom, ha nem nedvesedsz, és/vagy a félelemtől nem tudod elengedni magad, az akár meg is akadályozhatja a behatolást.
2021. okt. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Az én párom, akit 16 évesen évesen megismertem, annyira gyenged volt, hogy a szűzhartyám át sem szakadt, hanem kitágult. (Nődokitol tudom, hogy van ilyen, nagyon ritka, de van. 😊 Embere válogatja, hogy kinek mennyire fáj ez a dolog....de tény, hogy nagyon sok múlik a partneren. . Első egyuttalvásnál még nem kell lefekudni, SEMMI SEM KOTELEZŐ. Ismerjétek meg először egymás testét. Ha a párod nem figyelmes, akkor egy életre megutálhatod a szexet!
2021. okt. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, hogy fájjon. De amúgy érdekes, hogy "gondolom, le fogunk feküdni". Ugye tudod, hogy neked is van beleszólásod?
2021. okt. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
31%
Úgy fog fájni, hogy 20000 évvel ezelőtt ebbe halt ki az emberiség, hogy nem tudták csinálni, mert annyira fáj... Egyéb hülye kérdés?
2021. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Természetesen tudom hogy nem kotelezo lefekudni es nekem is van beleszólásom, viszont 1 hetet leszek nála , es szeretnem az elso esetet vele.. elnezest a hulye megfogalmazasom a kérdésben , kapkodtam😅
2021. okt. 8. 15:07
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon fáj, akkor egyszerűen húzza ki és kész.


Nekem anno fájdalmas volt, de messze az elviselhetetlentől.

2021. okt. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
1 hét alatt nagyon ráértek. Ha összehangolódtok, akkor nem fog fájni.
2021. okt. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

Három tanácsot adnék:

1) Nincs muszáj szex, ne megfelelésből csináld hanem örömből.

2) Ha rágörcsölsz fáj mert tudat alatt összeszorítod a hüvelyizmaid. Szóval take it easy - ebben a párod tud a legtöbbet segíteni, szépen fokozatosan, odafigyelve hogy ellazulj. Nem kell göröcsölni ha elsőre csak pár húzás.

3) Vigyél te is gumit ha a pasid elfelejtene venni és már az első behatolástól kezdve legyen a fickódon (nem a fülén 😂).

2021. okt. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!