Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk vajon szeretik, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk vajon szeretik, vagy utálják a heréket?

Figyelt kérdés
Nem egyértelmű, mert sokszor úgy tűnik annyira féltik, mintha csak a gond lenne nekik vele.

2021. okt. 9. 03:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted, hogy annyira féltik stb.? :) Nyilván fáj ha bevágod vagy rálépnek, vagy megrúgják vagy elüti a vonat. Ezért lehet félteni, nincs acélból. Az változó, hogy kinek érzékeny, kinek nem. Enyém annyira nem érzékeny, nyugodtan csinálhatok vele "bármit" (markolászás stb. semmi extrémre nem kell gondolni).

Én szeretem. Jó érzés tud lenni lógósan, frissen borotválva. Szeretem ha ugrál, meg ilyen hülyeségek:D Bár van akinek kisebb, az is jó lenne ha nagyobb lenne. Szóval bár nekem nem érzékeny és nem "erogénzónám" (ha lehet egyáltalán, gondolom igen), ennek ellenére szeretem.

2021. okt. 9. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A sajátomat nagyon is szeretem, de másé meg nem érdekel :D Ja és jól látod, baromira érzékeny, főleg nyomásra. Szóval ha szex közben játszadozni akarsz majd a pasiéddal az még okés, de bánj úgy vele mintha nagyon vékony falú fürjtojások lennének a kezedben mert a legkisebb nyomásra, szorításra is fájni fog.
2021. okt. 9. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem hogy van nekem, nélkülük olyan fura lenne.
2021. okt. 9. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szép, hogy így összetartotok!

Már hallottam ezt fiútól, hogy vigyáznotok kell rá, és ő is általánosságban beszélt, tehát, hogy mindig kell vigyázni minden fiúéra.

De nekem ebből az jön le, hogy kb. akkor minden fiú hasonlóan érzi.

2021. okt. 9. 04:28
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező:

Azért nyugodtan megkérdezheted majd a partnered, hogy nála mi a helyzet, mert pl. lehet a 2-es válaszolónak nagyon érzékeny, nekem lehet fele annyira sem. Valakinek nyalni, simogatni sem lehet, van aki azt is érzi ha felhúzza a nadrágot. Én markolászhatom, gyűrhetem, semmit nem érzek kb. Szóval simán belehet kapni meg ilyenek, de másnak meg azt sem, mert annyira érzékeny. Emberfüggő.

De az általános ettől még, hogy óvatosnak kell vele lenni, az állaga kb. olyan lehet, mint a szemgolyód - hogy tudd hova tenni. :) Már csak ezért is, de az érzékenységét embere válogatja.


1-es voltam.

2021. okt. 9. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
(Mondjuk van aki arra izgul, hogy taposság és rúgják a heréit, az más kategória...)
2021. okt. 9. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jobban örültem volna ha egy ilyen fontos eszközt nem a testemen kívül,sokkal inkább belül helyezkedik el rengeteg kellemetlen szituációtól óvott volna meg. Védd a makkot és társai meg azért odakell figyelni.
2021. okt. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
az enyém nagyon lógós jobb lenbe ha kisebb lenne. Nagyon érzékeny ha hozzáérnek
2021. okt. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Az enyém hatapmas kitölti a zscsit és nagyon érzékeny...
2021. okt. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az enyém pont az érzékenyebbek közé tartozik.

Nekem az sem jó érzés, ha szabadon van és lötyögni tudnak. Nem fáj, csak olyan furcsa, de ezt lánynak nehéz elmondani.

De alsónaciban semmi baj nincs vele.

És azt sem mondanám, hogy utálnám, megszoktam, hogy vannak, csak vigyázni kell rá, de ezzel nincs semmi bajom.

2021. okt. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!