Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, pénisz, here kínzasról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, pénisz, here kínzasról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2021. okt. 9. 10:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem jön be!!!
2021. okt. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Én fiú vagyok, de ezeket a részeket pont féltem, szóval ebbe nyilván nem mennék bele!
2021. okt. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Kizárt. Sose kínoznék olyat, akit szeretek. Nameg ha a végén kárt véletlenül kárt teszek benne, még az én hibám lenne. Nem játék ez.
2021. okt. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
beteges
2021. okt. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

A golyókra még ösztönből is vigyázunk, azokat tilos bántani, és könnyen sérülhetnek, az meg visszafordíthatatlan károsodás, utána ki kellene venni.

:(

2021. okt. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Kizárt.
2021. okt. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudnám bántani a barátom érzékeny részeit, és beteges is aki azt meg tudná tenni.

L

2021. okt. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszonkm mindenkinek a valaszat
2021. okt. 9. 11:39
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen szintű: csipkedés, finom fogazás, közepes szorítás, paskolás teljesen oké.

De harapás, vágás, szúrás, tekerés, taposás számomra határozott NEM.

Az pedig kedves válaszolók, hogy nem értitek/nem érdekel a BDSM, nem jogosít fel arra, hogy hőbörögjetek.

31n (switcher: brat/mommy)

Nem kérek privit, van subom.

2021. okt. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Hát nekem barátom van oda ezekért, én meg megteszem neki, nem mondom, hogy nem izgató ahogy őt izgatja, van pár módosítás is a péniszén, ami szerintem úgy ezzel jár, de hát, ha neki ez a fétise akkor nem lehet mit tenni, a lényeg, hogy jól érezze magát🤷‍♀️
2021. okt. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!