Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap volt az első randink.Sm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap volt az első randink.Smároltunk,simiztük egymást meg egyebek. A fiú a kezemet több alkalommal megfogta és a himvesszőjéhez rakta.Gondolom azt szerette volna,hogy megfogjam neki.De én ezt nem tettem meg.Most ezért lúzernak és pancsernek néz?

Figyelt kérdés
2021. okt. 10. 13:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%

Kit érdekel minek néz?

Ha első randin nem akarod hát akkor nem. fogadja el.

2021. okt. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
19%
Prűdnek gondol valószínűleg.
2021. okt. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
60%

Ha engem valaki lesmárol az első randin, örülhet ha nem pofozom fel. De minimum megmondom, hogy akkor többet nem kell írnia.

Hogy lehetsz ennyire önbizalomhiányos és bizonytalan? Nem tudom hány éves vagy, de ha nem tini, akkor már ez igen sak gond.

Kit érdekel minek néz az a gyökér? Nyugodtan gondoljom cska pancsernak ha akar, szard már le..

2021. okt. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Hány évesek vagytok? Elég gáz ez a viselkedés a fiú részéről első randin szerintem.
2021. okt. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%
Ha te emiatt szégyenkezel, akkor meg sem érdemel a srác. Egyébként roppant cringe, hogy első randin így viselkedik.
2021. okt. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%

#3

Csak azért mert te így gondolod, nem kell ráerőltetned a szubjektív véleményed másokra. Pláne magyívű következtetéseket levonni hogy biztos mentális problémája van. SZERINTEM meg teljesen oké első randin smárolás. Na akkor most mi van?

2021. okt. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%
Miért lennél lúzer? Mert nem verted ki neki első alkalommal? Ha csak ennyi kell neki, hajtsad el!
2021. okt. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
30%

Lányok azt nem értik meg (én persze megértem, hogy nem értik), hogy a fiúk ösztönileg mások, nem tehetnek róla, és nehéz is tenni ellene.

Bármire felizgulunk, valószínűleg nála is ez volt, meglátott, tetszettél neki, és felizgult, aminek a következménye a merevedés.

Tarthat minket bunkónak bármelyik lány, de ez magától működik így nálunk ösztönből, ezeket nem tudatosan irányítjuk.

Nem tehet róla a srác, ha felizgult, sőt vedd úgy, hogy jól nézel ki, és amiatt izgult rád, nincsen ezzel baj szerintem.

Nyilván lehet a dolgot valamennyire elnyomni, de az csak a látszat, attól még ugyanúgy felizgult az illető, ha el is tudta nyomni látszatra a dolgot. Egy egészségesen működő fiú szinte mindenre felizgul...

2021. okt. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%

#6: ne is haragudj, de szerinted normális, ha valaki szorongást, nyomást érez, ha valamit nem tesz meg idegen embereknek? Ha nem mond mindenre igent, akkor rosszul érzi magát és fél, hogy emiatt a másiknak negatív véleménye lesz róla?

Neked is csúszhat valami fejben, ha szerinted ez teljesen rendben van...

(a csók egyéni dolog, ha mindketten akarják akkor hajrá, de komoly kapcsolat céljából történő ismerkedés során nem okos dolog és nem is efogadható, ha valaki így nyomul. Gyakorlatilag idegen emberről beszélünk, ez kb olyan mintha a bkv buszon lesmárolnál 5 embert mert miért ne. Ha neked ez rendben van, nyugodtan ismerkedj így, de attól még nem ez lesz az ideális)

2021. okt. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
58%
#8: istenem mennyire undorító vagy. Még egy ilyen szánalmas alakot. Persze a férfiak nem tehetnek semmiről, szegények egy állat szintjén vannak. Ha megerőszakol valakit, arról se tehet, hiszen szegény nem tudja befolyásolni a merevedést és hát ugye tudjuk, hogy szüksége is van egy férfinak az orgazmusra nem? Teljesen igazad van, szerintem alanyi jogon kéne biztosítani szegény férfiaknak 2-3 nőt, hogy egészségügyileg üríthessenek..
2021. okt. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!