Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon kellemetlen volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kellemetlen volt az első "szex" a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Nekem ez volt az első, ő már nem volt szűz. Már a csókolózástól állandóan állt a farkam,de amikor elkezdtünk levetkőzni akkor egyszerűen beleélveztem az alsógatyámba. Lelankadt, utána kicsivel később felállt és amikor próbáltam bedugni neki akkor segített a kezével és épp hogy hozzáért a csiklójához én megint azonnal elélveztem. Este megint megpróbáljuk (remélem). Most megpróbálkoztam vele hogy kiverem előtte de ahogy elkezdtem és rágondoltam a meztelen testére rögtön elélveztem. hogyan tudnám kicsit késlelteni? Hogyan lehetne ezt gyakorolni hogy ne történjen meg még egyszer?
2021. okt. 10. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Lol
2021. okt. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Remélhetőleg egy idő után csökken az izgalom.


Remélem azért kinyaltad alaposan. :)

2021. okt. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Lol, azt hittem ilyen csak a tini romkom filmekben van.
2021. okt. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt szeretnéd, hogy legyen hozzád türelme, akkor nem ártana, ha másképp azért kielégítenéd. Nyalás, ujjazás, ilyesmi. Mert ha csak elsülsz folyamatosan, ő meg hoppon marad, akkor ez nem lesz tartós dolog.
2021. okt. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Túlságosan rá görcsölsz ezért mész el. Bár alapból nem igen bírják a szűz pasik az első szexeknél, de te nagyon rá izgulhatsz. Igyál elötte egy kis bort mondjuk
2021. okt. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11%
Szívesen segítek. Megmutatom, hogy kell rendesen megfarkalni a kis barátnődet. 🙂
2021. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%

Pistike!

Tényleg unalmas már ez.

2021. okt. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!