Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Telt nőket (90+) kedvelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telt nőket (90+) kedvelő férfiak, mi az, ami még számotokra is taszító egy ilyen nőben?

Figyelt kérdés
Mi az a tulajdonság (külső), ami miatt egy kövér nő számotokra már nem vonzó? Pl. Lelógó has, stria?

2021. okt. 11. 13:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
90+ kor? Súly? Súlyban teljesen normális, korban pedig beteg.
2021. okt. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nyilván súlyra gondoltam. Nem arra gondoltam, hogy súlyban mi az, ami már sok, hanem arra, hogy ha van egy számotokra vonzó súlyban lévő nő, akkor mi az, ami már nem jön be rajta, ami miatt azt mondjátok, hogy taszító. A lelógó has? Stria? Alma alkat? Stb.
2021. okt. 11. 13:20
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
semmi baj sem az almaval sem a stiraval.... a 90 kiloval sem - legyen bevallalos, nyitott es legyen meg a kisugarzasa - ennyi.
2021. okt. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
40%
Inkább egy kócos fogsor.
2021. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

Én az extrém kövér nőket szeretem,s ha nem nagyon csúnya az arca,mindent imádok bennük.A hatalmas pocit,óriási popsit,vastag combokat.

Talán csak az nem jön be,ha egy kövér nőnek vékony a lába.Bár elég ritka az ilyen.

2021. okt. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha elhanyagolja magát és nem foglalkozik rendesen a külsejével.


Imádom a telt, husi csajokat, akik igényesek önmagukra, szép smink, rucik stb.

2021. okt. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%

Nem azért, de voltam már 90kg körül és semmim nem lógott és striám is csak 1-2 alig észrevehető volt:D szóval amire te vagy kíváncsi, szerintem nagyobb súlynál jelentkezik vagy nagyon alacsonynak kell lenni, esetleg szörnyű genetika mellett.

N

2021. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Hát 1. 90+-t írtam, ami azt jelenti, hogy 90 és aFELETT.

2. Lehet, hogy te genetikád ilyen jó, de még ha csak egy sima 90-es body positivity modellt is nézel meg (de ebben a kategóriában amúgy a 90 alatti nőknél is látható), ott is van stria, lelógó has, narancsbőr stb.

3. Ezek csak példák. Nemcsak ez a pár tulajdonság lehet taszító, csak ezeket emeltem ki, mert ezek jutottak eszembe.

4. Köszi a választ, de nem releváns szerintem... (A fentebbiek+a nemed miatt)

2021. okt. 11. 17:45
 9/23 anonim ***** válasza:
36%
Ami gusztustalan: kutya pózban van a nő és a hasán lévő zsír az le lóg az ágyra, puncija ebben a pózban dagadt, zsíros és nagyobb farok kell a kellemes kielegiteshez.
2021. okt. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
9-es: de alapvetően bejönnek neked a telt nők? Csak a zsíros punci meg a lelógó has nem?
2021. okt. 12. 07:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!