Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy srácnak suliban véletle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srácnak suliban véletlenül megnyomódnak a heréi, akkor mit csinál?

Figyelt kérdés

Úgy tesz, mintha nem történt volna semmi, hogy ne legyen ciki?

De utána otthon meg nézegeti, hogy lett-e bármi baja?

Vagy egyáltalán megnyomódás után meg kell nézni?

Mit lehet látni rajta a zacskón keresztül?



2021. okt. 11. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon megnyomódik akkor nem tud úgy csinálni mintha semmi sem történt volna gond meg akkor van ha nem múlik el a fájdalom
2021. okt. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Összegörnyed mint akit gyomron rúgtak, ha nagyon megnyomódik akkor padlót is fog. A retyóban vagy majd otthon nézegeti, de kívülről semmi sem látszódik csak az hogy fáj. Ha nagy baj lenne akkor nem csak lepadlózódik, de nem is áll fel, hanem félderékszög állapotban elvánszorog az orvoshoz.
2021. okt. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy véletlenül megnyomódik? 36 vagyok, de ilyen még nem történt velem.
2021. okt. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akinek lógósabbak a heréi, és nincs megfelelően tartva alsónacival, annak könnyen megnyomódhat pl. leülésnél.

(jártam már úgy)

Kisebb nyomódás után nem kell azt nézegetni, gyorsan elmúlik, mire hazaérek már nem is emlékszem rá, hogy történt ilyen is, így eszembe sem jut megnézni.

De sulis focinál egyszer találták el, na akkor öltözőben rögtön megnéztem.

2021. okt. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
fekszik a földön magzat pózban és nyög.
2021. okt. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 nekem elég lógós, de még meztelenül sem ülök rájuk. nem kell külön gatyával tartani a heréket, kiválóan lógnak több tizezer éve segítség nélkül
2021. okt. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még jó hogy csak suliban nyomódik meg a here.
2021. okt. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megnyomódik vagy te nyomod meg? 😀
2021. okt. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!