Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknak vonzóak azok a fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak vonzóak azok a fiúk akiknek sok kalandjuk volt már?

Figyelt kérdés
Ha esetleg ezt nem is tudod róla de a viselkedése arra ad következtetni hogy sikeres a lányoknál az előny vagy hátrány?
2021. okt. 15. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Tisztában vagyok azzal, hogy egy embertől is lehet nemi betegséget kapni, de lássuk be, a nagy számok törvénye ezt jócskán megsokszorozza. Vajh, mennyire kívánatos az a pasas, aki az anyjának is beakasztana? Olybá tűnik, kérdéssel válaszoltam a kérdésedre. De szerintem értetted te.
2021. okt. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A szoknyapecérség inkább hátrány mert felmerül a gondolat, hogy mi van ha az adott lány is csak egy újabb strigulának kell. A sikeres "kisugárzás" előny, de nem a hódítások, hanem önmagában a fellépés a kisugárzás, az "aura" miatt.
2021. okt. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Előny, ha tapasztalt és sikeres a nők körében. Végülis ki akarna olyannal lenni, aki nem tud felszedni egy nőt és az ágyban is ügyetlen. Viszont a sok kaland nem túl szimpatikus. Bár nem tudom neked mi a sok. Pl 50 nő felett elgondolkodnék. Az sem mindegy, hogy bulis egyéjszakások voltak, vagy normálisabb partnerek. Szóval a lényeg, hogy mennyire normális és igényes. Ismertem én már olyan férfit, aki biztosan 100 felett volt, de tudtam hogy nem ilyen igénytelen ribizlikkel ment el sosem. Tudtam milyen kaliberű a pasi. De ismertem olyat is, aki tudom hogy elég alja csajokkal volt, nem vetette meg őket se. Utóbbi nem volt vonzó számomra.

Elsőnek üzenem, hogy 2021 van, létezik std szűrés..

N

2021. okt. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3

Ja csak tudod valaki elkapni se akarja. Rohadt sok kedvem lenne nemi beteg gondozóba járni kéthetente

2021. okt. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#3: bízom abban, hogy te rendkívül ügyes vagy az ágyban és nem merül ki a szexuális teljesítményed a tengeri csillag pózban. 🌟
2021. okt. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#3: gumi alap, amellett meg sokkal kisebb az esély. Azért nem mindenki nemi beteg, hogy elkapj mindig valamit

#4: Hogy jön ez a témához? Elég ügyes vagyok, de ez itt most nem lényeg, nem erről szól a kérdés.

2021. okt. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előny és én akarok lenni neki a következő.. 🙃
2021. okt. 16. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha már a bőrén keresztül bűzlik a pina szagtól, az inkább undorító, mint vonzó.
2021. okt. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vonzó voltam mind a 3 barátnőmnek, tudták hogy előttük 50 nővel voltam, összesen van az már 80 is. Valaki besegithetne, mert már így kell kinyomogatnom a hivasokat annyian akarnak velem toszni

23f

Testépítő

2021. okt. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!