Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egyetemista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egyetemista lánynak elfogadható az ilyen formájú fix anyagi támogatás?

Figyelt kérdés

Kifizetem részére az albérletet, a rezsiköltségét, az étkezését, a féléves tandíját havi lebontásban és a hozzám való oda vissza utazását .Szexkapcsolat is megfelelő lenne, de ha ezt hosszútávon vállalnám részére, akkor barátnői minőségben szeretném magamnak. Egy 18 éves nőre gondolok, aki jövőre menne egyetemre. Segítenék neki megfelelő albérletet is találni.

Havi fix összegű támogatás esetén, szerintetek ez a felállás működhetne?



2021. okt. 15. 23:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nektek kettőtöknek kell megbeszélni, mi nem tudjuk megmondani hogy akar-e a csaj sugarbaby lenni és anyagi előnyökért dugni vagy sem.

Barátnő = olyan nő aki szeret és nem a pénzedért van veled;

Sugarbaby = olyan nő aki nem szeret, de kell neki a pénzed, a rendszeres havi szponzoráció. Ettől még lehetnek kizárólatos jogaid (más nem szponzorálja melletted párhuzamosan), de úgysem tudod ellenőrizni. Ahogy azt sem hogy szerelemből, élvezetből fog-e dugni mással.

2021. okt. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
91%
Menne, de ne nevezd a barátnődnek. Ez a lány akkor a te fizetett kurvincsod lenne.
2021. okt. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
97%

Miből bulizik, miből kávézgat, miből öltözködik?

Ha már eladja magát jól is akar élni, nem pedig szinte az összes szabadidejét veled tölteni, mint barátnő.

2021. okt. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 A kérdező kommentje:
Szokták támogatni a nőket egy kapcsolatban. A férfiak szoktak költeni a párjukra.
2021. okt. 15. 23:36
 5/81 A kérdező kommentje:
3: Egyetemistáról van szó. Nem a buli meg a kávé a fontos.
2021. okt. 15. 23:38
 6/81 anonim ***** válasza:
100%

#4 jól mondod a párjukat IS meg a sugarbabyjüket IS. A nagy különbség, hogy az egyik a pasiért, szerelemért van vele, a másik meg a pénzéért.

Ha fel tudod úgy szedni hogy pénzről, szponzorációról, támogatásról szó sem esik és Férfiként tekint rád, együtt jártok akkor barátnőként támogatod. Ha viszont szóba kerül a pénz és ezért van veled akkor tökmindegy mit mond nem szeret de kell neki a zsetonod.

2021. okt. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
100%
Bazdmeg. Miért nem most vagyok-e egyetemista 😆? Én kórházban dolgoztam egyetem mellett, meg mentőztem. Csak a pánik kellett volna kirakni, máris nem nyomorogtam volna.... Pedig szép voltam.
2021. okt. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 A kérdező kommentje:
Butaságokat írsz, mert ha ez a támogatás nincsen akkor az nagyobb gond lehet, mintha meglenne. Az öltözködés a legkevesebb. Ha ez az egész nincs, akkor miből öltözködik? Nem adja el magát, hanem támogatom a társamat, akivel vagyok. Mikor fekszel le?
2021. okt. 15. 23:39
 9/81 anonim ***** válasza:
100%
#4: ha így gondolod, miért a támogatás oldalról közelíted meg a dolgot?:) miért nem keresel párkapcsolatot egy fiatal lánnyal, aztán elkényezteted ahogy akarod. Így lenne ez normális, nem pedig keresel valakit pénzért, majd megmondod neki, hogy jó lenne ha cserébe a barátnőd lenne:D
2021. okt. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
36%
#7 sose késő k.rvának állni 😂 Inkább örülj neki hogy melóval kerested a kenyered és nem a testeddel.
2021. okt. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!