Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet e heteroszexuális egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet e heteroszexuális egy olyan férfi, akit a barátnője néha megdug straponnal?

Figyelt kérdés

2021. okt. 21. 12:34
A kérdező szavazást indított:
Igen lehet
Nem lehet
52 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Igen lehet, mert csak nővel kívánja. Ha már arra vágyna hogy egy pasi csinálja neki akkor lesz meleg. Ettől az emberek nagy többsége eléggé b.zisnak fogja tartani a dolgot 😂 (bár semmi közük hozzá te mit csinálsz az ágyban a négy fal között)
2021. okt. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Eleve nem is bennem merült fel, hanem a barátnőm akarja ezt…

De nagyon.


Még nem egyeztem bele.


Egyébként én el tudom képzelni, hogy élvezném, valahol beindít, csak attól félek, hogy a férfiasságom sérülne a szemében… Hiába, hogy Ő akarja.

2021. okt. 21. 12:44
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Serulne a ferfiassagod a szemeben, ez szinte biztos.
2021. okt. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ezt a kérdést sem azért tettem fel, mert én magam megkérdőjelezem a szexualitásomat, csak frusztrálna ha mások ezt tennék (nyílván nem számolnék be erről senkinek, de remélem a lényeg érthető).
2021. okt. 21. 12:46
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
#2 izé... egyáltalán be van járatva a púzód? Mert straponnal 10x nagyobb terhelést kap mintha sima prosztatamasszázst kapnál.
2021. okt. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Minden, ami egy nő és egy férfi között történik, az hetero kategória.

Egyébként sem kell más orrára kötni, hogy mit csináltok a csajoddal az ágyban. Akkor nem fognak kritizálni.

2021. okt. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

El kell fogadni hogy nekünk pasiknak is van fenekünk amit a barátnőnk dugni akar.

Örülj neki hogy ilyen csajod van.

2022. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!