Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak néha miért fogdossák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak néha miért fogdossák a farkukat (akár utcán vagy bárhol sok ember előtt is)? Ilyenkor mit éreznek, mire gondolnak?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 19:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Én nem szoktam. Szerintem gáz, ha valaki ilyet csinál.
2021. okt. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Csak megigazítják a cerkát meg a tasakot.
2021. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
megigazítjuk. néha véletlen rossz helyre kerül a ruhán belül, vagy beakad egy szőrszál, stb. és hát idegvégződésekkel teli, érzékeny szervről van szó, szóval nem feltétlen várod meg, hogy egyedül maradj. nem értem, miért olyan nagy dolog ez.
2021. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Megigazítom olyankor. Ha kényelmetlenül van az alsógatyában az nem jó érzés.
2021. okt. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Igazítás, semmi más.
2021. okt. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%

Nekem túl nagy, alig fér el a nadrágomban.

18L

2021. okt. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Szerintem is gáz.


De sokan miért akkor csinálják, ha épp beszélgetsz vele és ott álsz 1 méteren belül?

Ennyire kellemetlen lenne, hogy nem bírja ki míg bejefezi a beszélgetést?

Ez valami ösztönös cselekedet? Mire gondolnak ilyenkor, mit éreznek? Milyen indíttatásból csinálják ezt?

2021. okt. 21. 19:40
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

1: Igazítás, napi egyszer kétszer. Feltételezve hogy normális, egészséges, nem szorítja az alsó naci, stb...


2: Napi 100 szor. Bikának érzi magát, vagy az is. Helyi terminátor, kemény, stb...

2021. okt. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

"De sokan miért akkor csinálják, ha épp beszélgetsz vele és ott álsz 1 méteren belül?

Ennyire kellemetlen lenne, hogy nem bírja ki míg bejefezi a beszélgetést?"

#7 álljunk meg, eddig utcáról volt szó

eléggé kellemetlen, de azért nyilván vannak helyzetek,ahol kibírod.

2021. okt. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#9:


Igazad van. De az utcán, buszon, bárhol (mindegy milyen tömeg, és hányan látják). Épp beszélgetsz valakivel, és elkezdi igazgatni a farkát.


Lányoknál nem nagyon látni olyat, hogy elkezdi dörzsölgetni tömegben a pináját. Vagy ha épp beszélgetsz vele.


Pl. megkérdezed egy lánytól, hogy mennyi az idő, akkor nem nagy esély van rá, hogy elkezdi dörzsölgetni a nemi szervét, de ha egy férfitól kérdezed meg, akkor náluk jóval nagyobb erre az esély.


Akkor csak erről lenne szó, hogy "igazítás", mert rossz pozícióban van, vagy viszket?


Vagy ez attól van, hogy bikának érzi magát?

2021. okt. 21. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!