Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám elengedni magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elengedni magam orális szex közben?

Figyelt kérdés

A férjemmel mióta megszületettek a gyerekek némileg azért változott a szexuális életünk.

Ugyanúgy kívánjuk egymást, jó is a szex de azért már nincs annyi idő, energia így az orális rész kb fél évente ha egyszer van. Nem is igényeltük ugy eddig.

Mostanában próbálunk kicsit újra jobban egymásra figyelni, randizni stb.

Erre a férjem ma este meglepett egy laza kis orállal utána meg szexeltünk. Nagyon lelkes volt, tényleg jól csinálta, kérte hogy élvezzek el, de picit feszengtem, meg volt egy korlát, amit így sem tudtam feloldani magamban. Elmentem végül de azt éreztem hogy szégyenlem magam előtte. Vajon ez miért lehet? Hogyan tudnám ezt feloldani?

Köszönöm.


2021. okt. 27. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Szorongás okozta, aminek számos oka lehet és így a távolból nem lehet megmondani a pontos okot. A lényeg: NEM kell szégyellned magad a férjed előtt, ismeri minden porcikádat, a férjed, a társad, a párod aki szeret.

Az orgazmust nem kell erőltetni. A szex egy olyan dolog ahol maga az út az élvezetes nem pedig hegymászó-teljesítménytúra hogy na márpedig az adott célt el kell érni ha törik ha szakad.

2021. okt. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az hogy miért szégyelled magad azt mi nem tudhatjuk.
2021. okt. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hülye vagy! Élvezd és ne agyalj!
2021. okt. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!