Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, nektek számít az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek számít az érzelem abban, hogy egy nő jó-e az ágyban?

Figyelt kérdés

Tehát konkrétabban :D :

Mindig az adott párotokat érzitek a legjobbnak, csak mert őt szeretitek és emiatt a legjobb, vagy volt már hogy bár szerelmesek voltatok, de azért eszetekbe jutott hogy az egyik exetek jobb volt...


Persze nem azt jelenti hogy emiatt visszafogadnátok, csak azért van-e ilyen mérce nálatok?


2021. nov. 1. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Oké a szerelmeddel lehet jobb az érzelmek miatt, de lehet jobb más lány
2021. nov. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
sajnos néha az érzelmek ellenére is lehet érezni a különbséget
2021. nov. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Akkor lesz valaki "jó az ágyban", ha azt a valakit szeretem. Nem attól, hogy hogyan vonaglik össze-vissza.
2021. nov. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Bocsi de nőként is válaszolnék. Nekünk nőknek sem csak az érzelmek számítanak, pedig nálunk sokkal nagyobb jelentősége van, mint a férfiaknák. Tehát a pasik meg pláne látják objektíven, hs egy exük jobb volt az ágyban, de mi nők is érezzük ezt szerintem. Nyilván jobb a szex olyannal, akivel van szerelem, de nem fogja ez elvinni a hátán az egészet.
2021. nov. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4 igen én is nő vagyok, és pont emiatt fordult meg a fejemben, hogy a férfiak hogyan állnak ehhez a szituhoz :D azt tudom nőként, hogy érzelem ide vagy oda, néha van különbség.

(Na meg reménykedem hogy hiányzom az egyik exemnek ezen a téren de ez mellékes 😂😂😂😂)

2021. nov. 1. 21:21
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

#5: Hehe. Ezt csak te tudhatod, hogx kb az átlaghoz képest hol helyezkedhetsz el. Mármint az eddigi tapasztalataid alapján, meg amikrt mondjuk hallasz férfiaktól stb. Ha úgy ítéled meg, hogy ügyes vagy, akkor simán lehet, hogy eszébe jutsz az exeknek. Nekem pl 'szerencsém' van, többen is mondták már hogy azóta se találtak ilyen nőt. Nyilvàn kicsit dagadt a mellem, kár lenne tagadni:D

Viszont sokszor naga a személyiség, a kisugárzás is lehet annyira meghatározó, hogy amiatt érzed emlékezetesnek az adott személlyel való szexet. Mert valahogy más volt a kémia köztetek. Nekem is van olyan exem, aki hát jó volt az ágyban, de volt akivel jobban passzoltunk mint vele, de mégis valami olyan szikra volt köztünk, olyannak éreztem magam mellette, mint mással sosem. Szóval elég komplex ez a dolog. Azt gondolom, hogy férfiaknál is simán lehet ilyesmi, bár tény, hogy ők máshogy működnek, mint mi nők.

2021. nov. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Igen, szex közben az ember tudja érzékelni, hogy más nő jobb volt vagy sem, írom ezt férfiként. Persze, sokan nem merik ezt bevallani!

Akár orálról van szó, akár másról, az ember tudja, hogy volt-e jobb vagy amit kap éppen az a jobb. Egy nagyon fontos van ebben, hogy soha, de shoa ezt nem említjük meg! A másik fontos dolog pedig az, hogy akit szeretünk és akivel együtt vagyunk, arra koncentrálunk és megpróbáljuk a lehető legjobbat megadni neki!

2021. nov. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%
Érzelmi alapon működöm, emiatt megvet és kinevet a társadalom. 33F
2021. nov. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy valakibe akkor az eléggé intenzíven átírja az "értékrendedet". S igen mindig az aktuális párom volt a legjobb, fordítva viszont ez nem működött (sosem vágytam vissza exre). Igaz ennek ennél összetettebb okai voltak (mindig egyre nyitottabb párjaim voltak, bár idővel már tudatosan így kerestem).
2021. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!