Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka annak hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak hogy eddigi legjobb orgazmusom egy kicsi (9 cm) pénisszel volt?

Figyelt kérdés
Minden mérettel voltam már de eddig messze a legjobb egy kis méretűvel volt.
2021. nov. 10. 12:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
23%
Ez már annyira erőltetett és kínosan nevetséges kamu, hogy fáj. Sajnálom az ilyen komplexusos kisfarkú pasikat, akiknek ez ad megnyugvást.
2021. nov. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
81%

100% kamu a kérdés.


Nekem 16-17 cm körüli a péniszem de volt egy alacsony 150cm körüli barátnőm akivel mikor szexeltünk csak úgy élvezte ha kb kicsivel jobban mint félig, kb 8-10 centire dugtam be neki. Konkrétan betámasztotta lábát, hogy jobban ne tudjam bedugni mert ő úgy élvezte, így tudott csak elélvezni. Nemes egyszerűséggel ott volt a G pontja. Ha teljesen bedugtam neki, nem is élvezte meg fájt is neki. Plusz a vastagság fontos inkább, nem a hossz.

2021. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!