Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőm nem tud elélvezn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm nem tud elélvezni aktus közben, csikló orgazmusa sincs, akkor az a legjobb ha veszek olyan vibrit amit aktus közben is lehet használni, nem?

Figyelt kérdés

Ez nem sértő, ugye?


Én azt szeretném, hogy élvezze aktus közben és ne csak az orálnál…

Meg amúgy attól is csak nagyon nehezen megy el.



2021. nov. 11. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Én a számmal eddig minden nőt el tudtam élveztetni.Utána olyanok,mint a kezes bárányok.
2021. nov. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Most akkor van orgazmusa ha a csiklóját ingerled vagy sincs? Ha van akkor vegyél nyugodtan ilyen játékszert. Viszont NE érezze teljesítménykényszernek hogy márpedig el kell élveznie közben, mond azt hogy neki vetted, hogy még jobban érezze magát mindenféle teljesítmény-elvárás nélkül.
2021. nov. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Vehetsz olyat, jópofa eszköz, de az lenne a legjobb, ha elfogadnád hogy ilyen, nem stresszelnéd azzal, hogy mindenáron azt akarod, hogy elélvezzen. Biztosan élvezi a szexet veled így is, felesleges ennyire rápörögni az orgazmusra.

(egy ugyanilyen helyzetben lévő nő)

2021. nov. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

Szia!! Figyelj, hogy hogy nem megy el??? Valamit rosszul csinálsz, mekkora a péniszed? Meddig tart az előjáték? Hogyan néz ki nálatok egy aktus? Mert ha jól csinálod a dolgokat, és kellően felizgatsz egy nőt, kellően jó az előjátek akár kisujjal is el lehet juttatni a csúcsra.

Csak segiteni szeretnék, szóval érdekelne, hogy mit csinálsz. 24F

2021. nov. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!