Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valakivel masszázs közben/után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel masszázs közben/után előfordult, hogy a masszőrrel szexuális jellegű dolgok történtek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 17. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha direkt olyan masszázsra mész, akkor természetes. Ha nem olyan masszázsra mész, akkor meg nem, mert elhajtanak onnan nagyon gyorsan.
2021. nov. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Külföldön voltam thai masszázson. Mivel itthon is járok viszonylag nívósabb helyekre ahol az erotika természetesen kizárt, ezért nekem elég meglepetés volt. Persze hallottam már ezt-azt de őszintén szólva urban legednek meg halivúdi tinifilmek blődségének tituláltam.

Aztán amikor a csaj (egy egyébként jófajta masszázs vége felé) fogást váltott, elkezdett egy kicsit finomabban masszírozni a combom belső felét, akkor fogtam gyanút... Nem is tudom mi volt az első reakció, mondjuk beparáztam? A combom simogatásától már előtte mocorogni kezdett a dákó de így h kicsit beparáztam rögtön le is lankadtam. A csaj rám nevetett (de nem olyan gúnyosan, elég kedves lány volt), mondta h "relax"

Mondom jólvan, egyszer mindent ki kell próbálni..

Aztán még egy ideig a farkam körül masszírozgatott, a farkamhoz nem nyúlt egyáltalán, de ekkor már állt rendesen

Na ekkor kérdezte meg h akarom-e h befejezzem, mondom yes yes

Elkezdte verni a farkamat, nagyon szakszerűen. Se nem túl lassan, nem is túl gyorsan. Nem hagyott rögtön elmenni. Van ugye a lingam masszázs, kicsit arra hasonlított, de azért nem volt olyan.. egyrészt az idő is véges volt (kb 10 perc) másrészt a technika se arra volt kihegyezve.. inkább arra hogy egy kellemes és intenzív kielégülésben legyen részem..

Mikor elélveztem rámmosolygott valamit mondott, aztán kivonult, én meg mentem a zuhanyzóba.

2021. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 Kicsit más ott külföldön a szégyenlősség meg testiség. #1 Teljesen így van, de néha lehet átfedés itthon is, de csak elvétve.
2021. dec. 28. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!