Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok történt már valaha is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok történt már valaha is veletek olyan , hogy valami extrém dologban fogadtatok és azt meg is valósítottátok ?

Figyelt kérdés
Pl: olyan dolgokra gondolok , hogy nyilvános helyen le vetettétek e a bugyitokat , villantottatok e , esetleg olyan helyen voltatok e meztelenek , ahol mások is voltak , vagy megláttak esetleg , akár egy utcán pucéran végig sétálva stb ? Ehhez hasonló helyzetekre gondolok .

#sasszem.
2021. nov. 22. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Nyaralaskor volt hogy, meztelenul setaltam egy to partjan a barati tarsasag elott.


Privire nem valaszolok.

2021. nov. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Házi buliban 4 pasival szexelni egyszerre. Nem volt rossz, de iszonyatosan mohók voltak. (Nem nem mondok többet róla és nem kérek privit)
2021. nov. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Jelenleg is ilyenbe vagyok... fotómra elvezős képeket kell gyűjtenem...
2021. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszaitokat , nem akarlak benneteket ezzel túlzottan zaklatni , úgy hogy csak annyit fűznék hozzá , hogy irigylésre méltó és izgalmas történetek amiket megéltetek .
2021. nov. 22. 13:45
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Leborotváltam a derékig érő hajamat tarkopaszra. Egy éve történt, de nagyon bejött nekem, azóta is úgy hordom :)
2021. nov. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy pasi kinyalta a puncimat 6 fiú szeme láttára.
2021. nov. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sportfogadtunk egy exemmel, már úgy magunk között. Ő azt mondta, Hamilton lesz a világbajnok, én azt mondtam Massa. Az utolsó körben dőlt el az egész, az utolsó futamon.

A tét az volt, hogy ha az ő tippje jön be, akkor nyilvános helyen kell masztiznom, ha az enyém akkor kitakarítja a lakást szobalány jelmezben. 2008-ban volt ez, de aki néz F1-et, tudja hogy én vesztettem.

Exem Esztergomban lakott, és volt ott egy lepukkant kilátó, Vaskapu névvel. Most már ha jól tudom étterem lett belőle. Akkoriban még elhagyott volt, csak nagy ritkán járt arra a madár is.

Mivel az utolsó futam novemberben volt, így elnapoltuk a dolgot tavaszra. Egy hétköznap délelőtt, amikor egyikünk se dolgozott, felmentünk a kilátóba és ott a terasz fakerítésének támaszkodva, a Dunával és azzal a káprázatos kilátással a hátam mögött remegve önkielégültem. Ja és nem azért remegtem, mert fáztam vagy féltem, egyszerűen olyannyira felizgultam a szituációtól, hogy életem talán legnedvesebb és legintenzívebb orgazmusát éltem át.

2021. nov. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Vonzó és egyben merész történetek . A derékig érő hajból , tar kopaszság , ami attól még lehet vonzó szerintem .

Az sem egy hétköznapi történet , hogy valaki egy lányt ki nyal 6 másik fiú előtt .

És hát az F-1 s történet is magáért beszél .

Ráadásul én is nagy F-1 rajongó vagyok , láttam is az említett futamot , ami nagyon izgalmas volt .

Akkor én nem mertem megtippelni , ki lesz a világbajnok , de a Ferrarinak és Masszának szurkoltam .

2021. nov. 22. 14:32
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt, nyáron nyaralóhelyen meztelen végig szaladni éjszaka az utcán - mondjuk nem voltunk szomjasok 😂
2021. nov. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

A barátommal egy baráti kört alkotunk két másik párral és velük volt egy fogadásunk, aminek értelmében a vesztes párnak 69-ezni kellett a másik kettő előtt. Mi veszítettünk és ez volt az első alkalom, hogy mások előtt csináltunk ilyesmit. Elég oldott volt a hangulat, hiszen jól ismertük egymást és egy kicsit be is voltunk csiccsentve, maga a helyzet pedig kifejezetten izgató volt.

/Nem kérek privátot, úgyse írok vissza./

26/N

2021. nov. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!